Zamknij

Robert Górski jako Prezes podał prognozę pogody dla województw każdego sortu [WIDEO]

Tomasz Pietrzyk
05.10.2017 10:53
Robert Górski jako Prezes podał prognozę pogody dla województw każdego sortu [WIDEO]
fot. Radio ZET

W czwartkowy poranek do studia Radia ZET zagościł sam Prezes. Robert Górski w porannym show Agi i Tomka wcielił się w słynną rolę prezesa i podał prognozę pogody dla mieszkańców województw każdego sortu. Musisz to zobaczyć! 

 

Twórca kabaretowy, który najszerzej znany jest jako lider i autor większości tekstów Kabaretu Moralnego Niepokoju poza wcieleniem się w rolę Prezesa, zaangażował się w poranną rozmowę z Agą i Tomkiem.

Odniósł się do wielu pomówień, które ostatnimi czasy intensywnie narastają. Doskonałym przykładem jest, fakt, że kiedy Robert został zapytany o wynik dzisiejszego meczu Armenia - Polska odpowiedział: "Od razu mówię, że jestem za Polską, bo słyszałem niejednokrotnie, że tworzę antypolski kabaret, czy program przeciwnie…".

Kabareciarz podczas audycji zaobserwował także, że Konrad Piasecki w porannej rozmowie politycznej rozmawiał z ministrem infrastruktury Andrzejem Adamczykiem. Zdradził, że w najnowszej, drugiej już części "Ucho Prezesa" ma odcinek o dzisiejszym gościu Konrada Piaseckiego. 

Zobacz wideo z całej wizyty Roberta Górskiego w Poranku z Radiem ZET.

 

Premiera „Ucho Prezesa 2" miała miejsce 7 września. Robert Górski był wtedy w naszym studiu i uchylił rąbka tajemnicy, mówiąc czego mamy się w niej spodziewać. Zobacz.