Zamknij

Roksana Węgiel w Radiu ZET po raz pierwszy pokazała swój debiutancki album [WIDEO]

Tomasz Pietrzyk
04.06.2019 18:17
Roksana Węgiel w Radiu ZET
fot. Radio ZET

Roxie Węgiel - 15 letnia zwyciężczyni Eurowizji Junior w studiu Radia ZET po raz pierwszy zobaczyła na własne oczy swój debiutancki krążek. Reakcja Roxie była niesamowita - zobaczcie sami! Nowa płyta Roksany Węgiel trafi do sklepów 8 czerwca.

 

Premierowy unboxing płyty Roksany Węgiel w Radiu ZET

Premiera nowej płyty Roksany Węgiel odbędzie się 7 czerwca 2019 roku. Będzie to pierwszy album młodej Roxie Węgiel - zwyciężczyni Eurowizji Junior w 2018 roku. Artystka swój debiutancki album zatytułowała swoim imieniem i nazwiskiem - "Roksana Węgiel". Na krążku znajdzie się 13 utworów, w tym znane już słuchaczom "Anyone I Want To Be" i "Lay Low". Fani Radia ZET i Roxie mogą jednak zobaczyć przedpremierowo, jak młoda piosenkarka po raz pierwszy odpakowała płytę. Przed kamerą przyznała, że "emocje są tak ogromne, że aż trzęsą jej się ręce". Albumu będzie można wygrać na Instagramie Radia ZET @radio_zet  

 

Album "Roksana Węgiel" [TRACKLISTA]

 1. Anyone I Want To Be
 2. Żyj
 3. Bunt
 4. Gra
 5. Nie zmienisz mnie
 6. Obiecuję
 7. Lay Low
 8. Potrafisz
 9. Dobrze jest, jak jest
 10. Że to nie to
 11. Nie zmienisz mnie ft. Daniel Yastremski
 12. Żyj (Akustycznie)
 13. Demony / Nowy dzień

Roksana Węgiel na live sesji "ZET Akustycznie"

Już niebawem akustycznego koncertu Roxie Węgiel będą mogli posłuchać słuchacze Radia ZET. 4 czerwca 2019 Roxie w studiu Radia ZET nagrała akustyczne wykonanie swoich największych przebojów - "Anyone i Want To Be" i "Lay Low" - oraz najnowszego singla promującego krążek "Dobrze jest jak jest". Całość jej występu będzie do obejrzenia na kanale Radia ZET w serwisie YouTube i Facebooku już wkrótce!