Zamknij

Słuchaj Radia ZET i wygrywaj nowiutkie rowery na wiosnę [SZCZEGÓŁY]

Tomasz Pietrzyk
02.04.2021 14:27
Słuchaj Radia ZET i wygrywaj nowiutkie rowery na wiosnę [SZCZEGÓŁY]
fot. Radio ZET

Kwiecień w Radiu ZET jak co roku jest miesiącem rowerowym! Przez niespełna cztery tygodnie w Radiu ZET będziemy obdarowywać Was — naszych słuchaczy pięknymi jednośladami. Jak je wygrać? Sprawdź szczegóły i zapoznaj się z zasadami naszej antenowej zabawy.

Rowerowy Kwiecień w Radiu ZET 2021 [SZCZEGÓŁY AKCJI]

Rowerowe szaleństwo czas start! 5 kwietnia 2021 na antenie Radia ZET rusza kolejna edycja rowerowej akcji "Rowerowy Kwiecień w Radiu ZET". Do wygrania będą unikatowe jednoślady. 

Jak wziąć udział w zabawie? Co należy zrobić, aby wygrać nowy rower? To bardzo proste:

Zrzut ekranu 2021-04-2 o 14.09.55

Wraz ze startem akcji od poniedziałku 5 do 30 kwietnia będziecie mogli słuchać rowerowego "Niezbędnika Radia ZET". W mini audycji poruszymy tematy szeroko związane z:

  • rowerami (sprzęt, przygotowanie roweru, technika, nowości technologiczne, rowery miejskie, sposoby na transport dzieci, muzyka na rower)
  • trasami na rower (gdzie są fajne trasy, przepisy rowerowe, zachowanie na ścieżkach, idealne miejsca na wyprawy z dzieciakami)
  • aktywnością fizyczną na świeżym powietrzu (tematy związane nie tylko z rowerami, podpowiemy co jeść oraz czego nie jeść przed wysiłkiem fizycznym)

Ponadto wkrótce zacznie się też specjalny rowerowy czelendż. Celem będzie zachęcenie Was do ruchu na świeżym powietrzu, aktywności, która jest potrzebna w trakcie pandemii dla lepszego samopoczucia. Więcej szczegółów na temat czelendżu już niebawem do usłyszenia w Radiu ZET i przeczytania na dedykowanej podstronie akcji.

Radio ZET na rower - specjalny kanał muzyczny

Na stronie player.radiozet.pl wystartuje nowy, specjalny kanał muzyczny z muzyką idealnie dobraną do rowerowych wycieczek.