Zamknij

Rowerowy Kwiecień EXTRA: Czy jazda na rowerze jest zdrowa? [PODCAST]

Tomasz Pietrzyk
01.04.2019 11:17
Rowerowy Kwiecień EXTRA: Czy jazda na rowerze jest zdrowa? [PODCAST]
fot. Materiały promocyjne/Romet

Sezon rowerowy otwarty! W związku z tym czas zadać sobie bardzo ważne pytanie. Czy każdy może jeździć na rowerze? Czy każdy, kogo wiecznie boli kręgosłup też? Posłuchaj rad naszego radiowego cyklisty — Michała Korościela.

 

Rowerowy Kwiecień EXTRA

Codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 10:40 Michał Korościel będzie mówić o różnych aspektach korzystania z jednośladów. Na co zwrócić uwagę przy doborze odpowiedniego roweru? Jak przygotować swój jednoślad do sezonu? Jakie wybrać siodełko czy fotelik dla dziecka? To i nie tylko w cyklu „Rowerowy kwiecień w Radiu ZET – EXTRA”. 

Rowerowy Kwiecień w Radiu ZET

1 kwietnia powracamy z wiosenną akcją „Rowerowy kwiecień w Radiu ZET”! Oznacza to, że przez niespełna trzy tygodnie będziemy obdarowywać Was markowymi rowerami. Spotkajmy się w Twoim mieście i popedałujmy – LISTA MIAST.

Akcja potrwa od 1 do 17 kwietnia. W tym czasie zorganizowane zostaną również rowerowe miasteczka Radia ZET. Stacja odwiedzi Chełm (3.04), Zamość (4.04), Rzeszów (5.04), Sosnowiec (6.04), Łódź (11.04), Supraśl (12.04) oraz Siedlce (13.04). Dodatkowo, 28 kwietnia, dziennikarze zawitają do Lidzbarka Warmińskiego. W każdej z lokalizacji przewidziano szereg atrakcji. 

Więcej o naszej rowerowej akcji przeczytasz na specjalnej podstronie.