Rowerowy Kwiecień w Lidzbarku Warmińskim zdominowany przez rowerzystki [RELACJA]

Tomasz Pietrzyk
29.04.2019 09:40
Rowerowy Kwiecień w Lidzbarku Warmińskim zdominowany przez rowerzystki [RELACJA]
fot. Radio ZET

Ostatni przystanek na naszej rowerowej trasie zdominowany przez płeć piękną. 2 mistrzynie i jeden mistrz – takim bilansem zakończył się ostatni przystanek na naszej rowerowej trasie. Zapraszamy do obejrzenia galerii ze wspólnej zabawy w Lidzbarku Warmińskim.

Rowerowy Kwiecień w Radiu ZET dobiegł końca.

Niestety, ale to już koniec naszych rowerowych zmagań w tym roku. 28 kwietnia w Lidzbarku Warmińskim odbył się ostatni przystanek na naszej rowerowej trasie – gospodarzem tego eventu był nasz mistrz od wkręcania – Kamil Nosel.

Od początku kwietnia przebyliśmy setki kilometrów, by pojawić się w Waszych miastach, które zostały opanowane przez rowerowe szaleństwo. Do tego naliczyliśmy setki połączeń telefonicznych do naszego studia – słuchając Radia ZET, także walczyliście o markowe jednoślady. Wystarczyło tylko uważnie słuchać naszej stacji i w momencie usłyszenia rowerowego dzwonka należało dzwonić pod nr. 321 321 321. To ten numer był jednym z najczęściej wybieranych w Polsce. Dziękujemy Wam za te wspaniałe emocje i za przemiłą gościnność — jesteście wspaniali!

Rowerowy kwiecień w Radiu ZET - zwiedziliśmy kawał Polski.

Wystarczy tylko spojrzeć na tę mapkę.  

MAPKA na www
 

Relacje z poszczególnych miast relacjonowaliśmy w Radiu ZET, w artykułach na rowerowej podstronie oraz w naszym mediach społecznościowych - Instagramie (radio_zet) oraz Facebook'u.

Atrakcje w rowerowym miasteczku Radia ZET

W naszych rowerowych miasteczkach główną atrakcją był wirtualny wyścig o markowy rower Romet od Radia ZET. Poza tym na miejscu do Waszej dyspozycji czekały specjalne strefy ruchu dla dzieci, doradcy serwisowi, przeznaczone do testowania nowoczesne elektryczne rowery oraz wiele, wiele innych rowerowych atrakcji.

Rowerowe miasteczko Radia ZET wyruszy w Polskę w przyszłym roku. Za ten bardzo Wam dziękujemy! Do zobaczenia i do usłyszenia!