Zamknij

Rowerowy Kwiecień w Radiu ZET dotarł do Łodzi [RELACJA]

Tomasz Pietrzyk
11.04.2019 18:20
Rowerowy Kwiecień w Radiu ZET dotarł do Łodzi [RELACJA]
fot. Radio ZET

Łódź. To tu zainaugurowaliśmy drugi tydzień rowerowych zmagań na naszej trasie w ramach akcji "Rowerowy Kwiecień w Radiu ZET". Zobacz, jak łodzianie dzielnie pedałowali o markowe rowery Romet od Radia ZET.

Rowerowy Kwiecień w Radiu ZET. Łódź 11.04

Przez cały kwiecień zapraszamy do specjalnych, rowerowych miasteczek Radia ZET, w których od godz. 14:00 w tygodniu i od godz. 11:00 w weekendy odwiedzający stają przed szansą zdobycia markowego roweru Romet od Radia ZET!

Przypomnijmy, że naszą rowerową trasę zainaugurowaliśmy 3 kwietnia w Chełmie. Dziś, 11 kwietnia rozpoczęliśmy drugi tydzień rowerowych zmagań o super nagrody i piękne jednoślady. 

Mogliście się z nami spotkać od godz. 14:00 na Rynku Manufaktury. To tu kolejne markowe jednoślady trafiły w ręce Roberta, Iwony, którzy po przelaniu potu w boju o markowy rower w wirtualnym wyścigu w czasie 90 sekund osiągnęli największy dystans, przeganiając pozostałych walczących o rowery marki Romet. Trzecim zwycięzca markowego roweru był Michał, który wykazał się wiedzą w rowerowo-radiowym Quizie.

Atrakcje w rowerowym miasteczku Radia ZET

Poza wygrywaniem rowerów w naszej strefie, można wziąć udział w przygotowanych przez nas aktywnościach. Na miejscu do Waszej dyspozycji czekają specjalne strefy ruchu dla dzieci, doradcy serwisowi, przeznaczone do testowania nowoczesne elektryczne rowery oraz wiele, wiele innych rowerowych atrakcji. Zapraszamy serdecznie!

Dodajmy, że rowerowe miasteczko Radia ZET zawita jeszcze do Supraśla (12.04), Siedlec (13.04) oraz dodatkowo, 28 kwietnia do Lidzbarka Warmińskiego.

Ruszaj na rower z Radiem ZET!