Zamknij

Rowerowy Kwiecień w Radiu ZET. 26 kwietnia szansa na ostatnie markowe rowery Romet od Radia ZET [SZCZEGÓŁY]

Tomasz Pietrzyk
25.04.2019 15:38
Rowerowy Kwiecień w Radiu ZET. 26 kwietnia szansa na ostatnie markowe rowery Romet od Radia ZET [SZCZEGÓŁY]
fot. Radio ZET

Kwiecień powoli dobiega końca, dlatego czas na ostatnią szansę zdobycia markowych rowerów Romet od Radia ZET! Jak wygrać jednoślady? Sprawdź szczegóły i zapoznaj się z zasadami naszej antenowej zabawy. Powodzenia i do usłyszenia!

Ostatnie markowe rowery od Radia ZET do zdobycia na naszej antenie! Aby wygrać markowy jednoślad, trzeba:

- uważnie słuchać Radia ZET i w momencie usłyszenia dźwięku rowerowego dzwonka należy dzwonić pod nr. 321 321 321 i odpowiedzieć na proste pytanie prowadzącego.

 

Ostatni przystanek na naszej rowerowej trasie!

Dodajmy, że przed ostatnią szansą na zdobycie markowego roweru Romet staną też mieszkańcy i odwiedzający nasze rowerowe miasteczko, które stanie 28 kwietnia od godz. 11:00 w Lidzbarku Warmińskim przy Deptaku (ulica Powstańców Warszawy). To tu kolejni cykliści będą mogli zmierzyć się w wirtualnym wyścigu o rowery marki Romet. Przypomnijmy też, że w naszym rowerowym miasteczku rower będzie można zdobyć, wykazując się wiedzą rowerowo-radiową.

Atrakcje w rowerowym miasteczku Radia ZET

Poza wygrywaniem rowerów w naszej strefie, można wziąć udział w przygotowanych przez nas aktywnościach. Na miejscu do Waszej dyspozycji czekają specjalne strefy ruchu dla dzieci, doradcy serwisowi, przeznaczone do testowania nowoczesne elektryczne rowery oraz wiele, wiele innych rowerowych atrakcji. Zapraszamy serdecznie!

Rowerowe miasteczko Radia ZET zawita do Lidzbarka Warmińskiego 28 kwietnia.

Ruszaj na rower z Radiem ZET!