Zamknij

Rowerowy Kwiecień w Radiu ZET. 3 kwietnia zapraszamy do Chełma [SZCZEGÓŁY]

Tomasz Pietrzyk
02.04.2019 11:04
Rowerowy Kwiecień w Radiu ZET. 3 kwietnia zapraszamy do Chełma [SZCZEGÓŁY]
fot. Radio ZET

3 kwietnia w Chełmie inaugurujemy naszą rowerową trasę. Spotkaj się z nami na pl. Łuczkowskiego i weź udział wśród wielu zaplanowanych atrakcji i konkursach, w których będzie można wygrać nowoczesne, markowe rowery od Radia ZET.

 

Po raz drugi Radio ZET wyrusza w Polskę z markowymi jednośladami, tym samym zachęcając wszystkich do aktywności rowerowych.

Już w tę środę na pl. Łuczkowskiego w Chełmie od godz. 14:00 mieszkańcy będą mogli zmierzyć się w specjalnych konkursach, w których do wygrania będą rowery oraz radiowe gadżety.

Dodajmy, że w naszym rowerowym miasteczku, które stanie jeszcze w Zamościu, Rzeszowie, Sosnowcu, Łodzi, Supraślu, Siedlcach i Lidzbarku Warmińskim będzie można skorzystać z fachowym rad doradców serwisowych, a najmłodsi będą mogli spędzić czas i doszlifować swoje umiejętności w specjalnej strefie ruchu dla dzieci. Tam m.in. będą mogły nauczyć się przepisów ruchu drogowego.

W naszym rowerowym miasteczku zaplanowaliśmy także pokazy nowoczesnego roweru elektrycznego marki Romet.

Słuchajcie Radia ZET i obserwujcie rowerowe poczynania w naszych mediach społecznościowych. Sprawdzajcie, gdzie jesteśmy i dokąd tym razem dojechaliśmy. Do zobaczenia w Waszym mieście!

Ruszaj na rower z Radiem ZET!