Zamknij

Rowerowy Kwiecień w Radiu ZET. Markowe jednoślady trafiły w ręce mieszkańców Sosnowca [RELACJA]

Tomasz Pietrzyk
08.04.2019 11:31
Rowerowy Kwiecień w Radiu ZET. Markowe jednoślady trafiły w ręce mieszkańców Sosnowca [RELACJA]
fot. Radio ZET

Mieszkańcy Sosnowca udowodnili, że naprawdę kochają rowery. Całymi rodzinami zjawili się w naszym rowerowym miasteczku przy Stawikach, tuż obok Stadionu Ludowego — to tam kolejne jednoślady marki Romet od Radia ZET trafiły w ręce nowych właścicieli. Zobacz relację z czwartego dnia naszej rowerowej akcji.

Rowerowy Kwiecień w Radiu ZET!

Przez cały kwiecień zapraszamy do specjalnych, rowerowych miasteczek Radia ZET, w których od godz. 14:00 w tygodniu i od godz. 11:00 w weekendy staniecie przed szansą zdobycia markowego roweru od Radia ZET!

Naszą rowerową trasę zainaugurowaliśmy 3 kwietnia w Chełmie, na drugi dzień - 4 kwietnia byliśmy już w Zamościu i kolejno w Rzeszowie (5.04), w Sosnowcu 6 kwietnia kończąc pierwszy tydzień podróży po Polsce.

Sosnowiec miastem rowerowym

Podczas czwartego przystanku na naszej rowerowej trasie mogliście się z nami spotkać od godz. 11:00 na Stawikach przy Stadionie Ludowym Zagłębia Sosnowiec. To tu kolejne markowe jednoślady trafiły w ręce Arlety i Michała, którzy po przelaniu potu w boju o markowy rower w wirtualnym wyścigu w czasie 90 sekund osiągnęli największy dystans, przeganiając pozostałych walczących o rowery marki Romet. Trzecim zwycięzca markowego roweru był Maciek, który wykazał się wiedzą w rowerowym Quizie. 

Atrakcje w rowerowym miasteczku Radia ZET

Poza wygrywaniem rowerów w naszej strefie, możecie także wziąć udział w przygotowanych przez nas aktywnościach. Na miejscu do Waszej dyspozycji czekają specjalne strefy ruchu dla dzieci, doradcy serwisowi, przeznaczone do testowania nowoczesne elektryczne rowery oraz wiele, wiele innych rowerowych atrakcji. Zapraszamy!

Zobacz galerię zdjęć z Sosnowca.

 

Dodajmy, że rowerowe miasteczko Radia ZET zawita jeszcze do Łodzi (11.04), Supraśla (12.04), Siedlec (13.04) oraz dodatkowo, 28 kwietnia do Lidzbarka Warmińskiego.

Ruszaj na rower z Radiem ZET!