Zamknij

Rowerowy Kwiecień w Radiu ZET. Pierwsze jednoślady zdobyte przez mieszkańców Chełma [RELACJA]

Tomasz Pietrzyk
03.04.2019 19:19
Rowerowy Kwiecień w Radiu ZET. Pierwsze jednoślady zdobyte przez mieszkańców Chełma [RELACJA]
fot. Radio ZET

3 kwietnia rozpoczęliśmy wiosenną trasę w ramach akcji „Rowerowy kwiecień w Radiu ZET”! Za pierwszy przystanek na rowerowej mapie obraliśmy Chełm. To tu padły pierwsze wygrane w postaci markowych jednośladów od Radia ZET. Zobacz relację z pierwszego dnia rowerowej akcji.

 

Przez cały kwiecień zapraszamy do specjalnych, rowerowych miasteczek Radia ZET, w których od godz. 14:00 w tygodniu i od godz. 11:00 w weekendy staniecie przed szansą wygrania markowych rowerów od Radia ZET!

Naszą rowerową akcję zainaugurowaliśmy 3 kwietnia w Chełmie. To tu pierwsze markowe jednoślady trafiły w ręce Ewy, Dominika i Artura. Pary po ciężkich zmaganiach w wirtualnym wyścigu w czasie 90 sekund osiągnęły największy dystans przeganiając pozostałych uczestników.

Poza wygrywaniem rowerów w naszej specjalnej strefie, możecie także wziąć udział w przygotowanych przez nas aktywnościach. Na miejscu do Waszej dyspozycji czekają specjalne strefy ruchu dla dzieci, doradcy serwisowi, przeznaczone do testowania nowoczesne elektryczne rowery oraz wiele, wiele innych rowerowych atrakcji. Zobacz galerię zdjęć z pierwszego dnia na naszej rowerowej trasie.

 

Rowerowe miasteczko Radia ZET zawita jeszcze do Zamościa (4.04), Rzeszowa (5.04), Sosnowca (6.04), Łodzi (11.04), Supraśla (12.04) oraz Siedlec (13.04) oraz dodatkowo, 28 kwietnia do Lidzbarka Warmińskiego.