Zamknij

Rowerowy Kwiecień w Radiu ZET. Rowerowe Siedlce [RELACJA]

Tomasz Pietrzyk
13.04.2019 17:23
Rowerowy Kwiecień w Radiu ZET. Rowerowe Siedlce [RELACJA]
fot. Radio ZET

Przez cały kwiecień zarażamy naszą miłością do jednośladów całą Polskę. 13 kwietnia zatrzymaliśmy się w Siedlcach, gdzie razem z mieszkańcami walczyliśmy o markowe rowery Romet od Radia ZET.

Rowerowy Kwiecień w Radiu ZET. Siedlce 13 kwietnia

Przez cały kwiecień zapraszamy do specjalnych, rowerowych miasteczek Radia ZET, w których od godz. 14:00 w tygodniu i od godz. 11:00 w weekendy odwiedzający stają przed szansą zdobycia markowego roweru Romet od Radia ZET!

Po wizycie w Siedlcach nasza rowerowa trasa powoli dobiega końca. Przed nami już tylko ostatni przystanek, podczas którego odwiedzający Lidzbark Warmiński staną przed szansą na zdobycie ostatnich markowych rowerów od Radia ZET. Więcej szczegółów dot. naszej wizyty w Lidzbarku znajdziecie w dalszej części tekstu.

Jeżdżąc po Polsce po raz kolejny udowodniliśmy, że coraz więcej Polaków kocha rowery, a najlepiej świadczą o tym nasze dotychczasowe wizyty w różnych częściach polski. 

Nie inaczej było w Siedlcach. Zobacz relację ze wspólnej zabawy w naszej rowerowej strefie, gdzie m.in. w specjalnych zmaganiach można było zgarnąć super nagrody i piękne jednoślady marki Romet. 

W Siedlcach mogliście się z nami spotkać od godz. 11:00 na placu Sikorskiego. To tam kolejne markowe jednoślady trafiły w ręce nowych właścicieli. Po przelaniu potu w boju o markowy rower w wirtualnym wyścigu osiągnęli największy dystans, przeganiając pozostałych walczących o rowery marki Romet. Trzecim zwycięzcą markowego roweru został ten, kto wykazał się wiedzą w rowerowo-radiowym Quizie.

Atrakcje w rowerowym miasteczku Radia ZET

Poza wygrywaniem rowerów w naszej strefie, można wziąć udział w przygotowanych przez nas aktywnościach. Na miejscu do Waszej dyspozycji czekają specjalne strefy ruchu dla dzieci, doradcy serwisowi, przeznaczone do testowania nowoczesne elektryczne rowery oraz wiele, wiele innych rowerowych atrakcji. Zapraszamy serdecznie!

Rowerowe miasteczko Radia ZET zawita jeszcze do Lidzbarka Warmińskiego 28 kwietnia.

Ruszaj na rower z Radiem ZET!