Zamknij

Rowerowy Kwiecień w Radiu ZET. Rowerowe szaleństwo opanowało stolice Podkarpacia [RELACJA]

Tomasz Pietrzyk
05.04.2019 17:35
Rowerowy Kwiecień w Radiu ZET. Rowerowe szaleństwo opanowało stolice Podkarpacia [RELACJA]
fot. Radio ZET

Miłośnicy rowerów z Rzeszowa dopisali i licznie zgromadzili się na placu przed Urzędem Marszałkowskim. To tu kolejne jednoślady od Radia ZET trafiły w ręce nowych właścicieli. Zobacz relację z trzeciego dnia naszej rowerowej akcji. 

Rowerowy Kwiecień w Radiu ZET!

Przez cały kwiecień zapraszamy do specjalnych, rowerowych miasteczek Radia ZET, w których od godz. 14:00 w tygodniu i od godz. 11:00 w weekendy staniecie przed szansą zdobycia markowego roweru od Radia ZET!

Zanim przeczytacie o tym, co działo się w Rzeszowie, przypomnijmy, że naszą rowerową trasę zainaugurowaliśmy 3 kwietnia w Chełmie, a na drugi dzień - 4 kwietnia byliśmy już w Zamościu.

Rzeszów uwielbia rowery

Podczas trzeciego przystanku na naszej rowerowej trasie odwiedziliśmy stolicę Podkarpacia, gdzie mogliście się z nami spotkać od godz. 14:00 na placu przed Urzędem Marszałkowskim. To tu kolejne markowe jednoślady trafiły w ręce Kamila, Moniki i Ani. Nasi rowerowi bohaterowie po przelaniu potu w boju o markowy rower w wirtualnym wyścigu w czasie 90 sekund osiągnęli największy dystans, przeganiając pozostałych walczących o rowery marki Romet.

Atrakcje w rowerowym miasteczku Radia ZET

Poza wygrywaniem rowerów w naszej strefie, możecie także wziąć udział w przygotowanych przez nas aktywnościach. Na miejscu do Waszej dyspozycji czekają specjalne strefy ruchu dla dzieci, doradcy serwisowi, przeznaczone do testowania nowoczesne elektryczne rowery oraz wiele, wiele innych rowerowych atrakcji.

Zobacz galerię zdjęć z Rzeszowa.

 

Dodajmy, że rowerowe miasteczko Radia ZET zawita jeszcze do Sosnowca (6.04), Łodzi (11.04), Supraśla (12.04), Siedlec (13.04) oraz dodatkowo, 28 kwietnia do Lidzbarka Warmińskiego.

Ruszaj na rower z Radiem ZET!