Zamknij

Rowerowy Kwiecień w Radiu ZET. Spotkaj się z nami w swoim mieście i wygraj rower od Radia ZET [LISTA MIAST]

Tomasz Pietrzyk
29.03.2019 12:22
Rowerowy Kwiecień w Radiu ZET. Spotkaj się z nami w swoim mieście i wygraj rower od Radia ZET [LISTA MIAST]
fot. Radio ZET

1 kwietnia powracamy z wiosenną akcją „Rowerowy kwiecień w Radiu ZET”! Oznacza to, że przez niespełna trzy tygodnie będziemy obdarowywać Was markowymi rowerami. Spotkajmy się w Twoim mieście i popedałujmy – LISTA MIAST.

 

Od 1 do 17 kwietnia zapraszamy do rowerowych miasteczek Radia ZET, w których codziennie od godz. 14:00 w tygodniu, a od godz. 11:00 w weekendy będzie można wziąć udział w rowerowej zabawie i wygrać rowery Romet od Radia ZET.

Na miejscu do Waszej dyspozycji będą specjalne strefy ruchu dla dzieci, doradcy serwisowi i wiele innych atrakcji. Dodatkowo zdradzamy, że zaplanowaliśmy specjalne pokazy nowoczesnego roweru elektrycznego marki Romet.

Rowerowe miasteczko Radia ZET zawita do Chełma, Zamościa, Rzeszowa, Sosnowca, Łodzi, Supraśla, Siedlec i Lidzbarka Warmińskiego. Gospodarzem akcji eventowej będą Michał Korościel i Kamil Nosel, a dokładne daty i lokalizacje wydarzeń znajdziesz na specjalnej mapce poniżej.

MAPKA

Słuchajcie Radia ZET i obserwujcie rowerowe poczynania w naszych mediach społecznościowych. Sprawdzajcie gdzie jesteśmy i dokąd tym razem dojechaliśmy. Do zobaczenia w Waszym mieście!

Ruszaj na rower z Radiem ZET!