Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Rowerowy Kwiecień w Radiu ZET. Szaleństwo rowerowe w Supraślu [ZDJĘCIA]

12.04.2019 19:21

Nasza rowerowa akcja trwa w najlepsze! Od początku miesiąca naszą miłością do jednośladów zarażamy całą Polskę. 12 kwietnia odwiedziliśmy Supraśl, gdzie razem z mieszkańcami tego pięknego miasta walczyliśmy o markowe rowery Romet od Radia ZET. Zobacz relację.

Rowerowy Kwiecień w Radiu ZET. Szaleństwo rowerowe w Supraślu [ZDJĘCIA] fot. Radio ZET
Rowerowy Kwiecień w Radiu ZET. Supraśl 12 kwietnia

Przez cały kwiecień zapraszamy do specjalnych, rowerowych miasteczek Radia ZET, w których od godz. 14:00 w tygodniu i od godz. 11:00 w weekendy odwiedzający stają przed szansą zdobycia markowego roweru Romet od Radia ZET!

Nasza rowerowa trasa po całej Polsce sprawia, że coraz więcej Polaków kocha rowery, a najlepiej świadczy o tym wizyta w Supraślu - to tam razem z licznie zgromadzony mieszkańcami bawiliśmy do późnego popołudnia. Zobacz relację ze wspólnej zabawy w naszej rowerowej strefie, gdzie m.in. w specjalnych zmaganiach można było zgarnąć super nagrody i piękne jednoślady marki Romet. 

Przypomnijmy, że w Supraślu mogliście się z nami spotkać od godz. 14:00 na pięknym placu tamtejszego amfiteatru. To tam kolejne markowe jednoślady trafiły w ręce Wojciecha i Urszuli. Po przelaniu potu w boju o markowy rower w wirtualnym wyścigu w czasie 90 sekund osiągnęli największy dystans, przeganiając pozostałych walczących o rowery marki Romet. Trzecim zwycięzcą markowego roweru został Marcin, który wykazał się wiedzą w rowerowo-radiowym Quizie.

Atrakcje w rowerowym miasteczku Radia ZET

Poza wygrywaniem rowerów w naszej strefie, można wziąć udział w przygotowanych przez nas aktywnościach. Na miejscu do Waszej dyspozycji czekają specjalne strefy ruchu dla dzieci, doradcy serwisowi, przeznaczone do testowania nowoczesne elektryczne rowery oraz wiele, wiele innych rowerowych atrakcji. Zapraszamy serdecznie!

Dodajmy, że rowerowe miasteczko Radia ZET zawita jeszcze do Siedlec (13.04) oraz dodatkowo, 28 kwietnia do Lidzbarka Warmińskiego.

Ruszaj na rower z Radiem ZET!

Oceń