Zamknij

Rowerowy Kwiecień w Radiu ZET. Zamość kocha rowery [RELACJA]

Tomasz Pietrzyk
04.04.2019 18:55
Rowerowy Kwiecień w Radiu ZET. Zamość kocha rowery [RELACJA]
fot. Radio ZET

Na naszej rowerowej trasie w ramach akcji „Rowerowy kwiecień w Radiu ZET” przyszedł czas na drugi przystanek. Zamość okazał się miastem uwielbiającym rowerowe aktywności. To tu kolejne jednoślady od Radia ZET trafiły w ręce nowych właścicieli. Zobacz relację z drugiego dnia naszej rowerowej akcji.

 

Rowerowy Kwiecień w Radiu ZET!

Przez cały kwiecień zapraszamy do specjalnych, rowerowych miasteczek Radia ZET, w których od godz. 14:00 w tygodniu i od godz. 11:00 w weekendy staniecie przed szansą zdobycia markowego roweru od Radia ZET!

Naszą rowerową akcję zainaugurowaliśmy 3 kwietnia w Chełmie, a na drugi dzień, czyli 4 kwietnia byliśmy już w Zamościu. To tu kolejne markowe jednoślady trafiły w ręce Anity i Grzegorza. Wielbiciele rowerów po ciężkich zmaganiach w wirtualnym wyścigu w czasie 90 sekund osiągnęły największy dystans przeganiając tym samym pozostałych walczących o rower marki Romet.

Atrakcje w rowerowym miasteczku

Poza wygrywaniem rowerów w naszej strefie, możecie także wziąć udział w przygotowanych przez nas aktywnościach. Na miejscu do Waszej dyspozycji czekają specjalne strefy ruchu dla dzieci, doradcy serwisowi, przeznaczone do testowania nowoczesne elektryczne rowery oraz wiele, wiele innych rowerowych atrakcji.

Zobacz galerię zdjęć z Zamościa.

 

Dodajmy, że rowerowe miasteczko Radia ZET zawita jeszcze do Rzeszowa (5.04), Sosnowca (6.04), Łodzi (11.04), Supraśla (12.04), Siedlec (13.04) oraz dodatkowo, 28 kwietnia do Lidzbarka Warmińskiego.

Ruszaj na rower z Radiem ZET!