Rowerowy kwiecień w Radiu ZET – EXTRA: Jaki kask wybrać? [PODCAST]

03.04.2019 11:23

Polacy jeżdżący na rowerach coraz chętniej kupują kaski. Powinniśmy wkładać je na nasze głowy nawet wtedy, kiedy jedziemy na podwieczorek do babci. Jaki kask wybrać? Posłuchaj rad naszego radiowego cyklisty - Michała Korościela. 

Rowerowy kwiecień w Radiu ZET – EXTRA: Jaki kask wybrać? [PODCAST] fot. Radio ZET
Jaki kask wybrać?
- - : - - / - - : - -

Rowerowy Kwiecień EXTRA

Codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 10:40 Michał Korościel będzie mówić o różnych aspektach korzystania z jednośladów. Na co zwrócić uwagę przy doborze odpowiedniego roweru? Jak przygotować swój jednoślad do sezonu? Jakie wybrać siodełko czy fotelik dla dziecka? To i nie tylko w cyklu „Rowerowy kwiecień w Radiu ZET – EXTRA”. 

Rowerowy Kwiecień w Radiu ZET

1 kwietnia powracamy z wiosenną akcją „Rowerowy kwiecień w Radiu ZET”! Oznacza to, że przez niespełna trzy tygodnie będziemy obdarowywać Was markowymi rowerami. Spotkajmy się w Twoim mieście i popedałujmy –  LISTA MIAST.

Akcja potrwa od 1 do 17 kwietnia. W tym czasie zorganizowane zostaną również rowerowe miasteczka Radia ZET. Stacja odwiedzi Chełm (3.04), Zamość (4.04), Rzeszów (5.04), Sosnowiec (6.04), Łódź (11.04), Supraśl (12.04) oraz Siedlce (13.04). Dodatkowo, 28 kwietnia, dziennikarze zawitają do Lidzbarka Warmińskiego. W każdej z lokalizacji przewidziano szereg atrakcji. 

Więcej o naszej rowerowej akcji przeczytasz na specjalnej podstronie.

Oceń