Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Rowerowy kwiecień w Radiu ZET – EXTRA: Jazda na rowerze poprawia potencje [PODACAST]

04.04.2019 14:23

Brak Ci motywacji, by regularnie jeździć na rowerze? Posłuchaj najnowszego odcinka Rowerowy kwiecień w Radiu ZET – EXTRA. Badania dowodzą, że mężczyzna, który jeździ na rowerze co najmniej 3 godziny w ciągu dnia — rzadziej ma kłopoty z potencją.

Rowerowy kwiecień w Radiu ZET – EXTRA: Jazda na rowerze poprawia potencje [PODACAST] fot. Radio ZET
Jazda na rowerze to samo zdrowie!
- - : - - / - - : - -

Rowerowy Kwiecień EXTRA

Codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 10:40 Michał Korościel będzie mówić o różnych aspektach korzystania z jednośladów. Na co zwrócić uwagę przy doborze odpowiedniego roweru? Jak przygotować swój jednoślad do sezonu? Jakie wybrać siodełko czy fotelik dla dziecka? To i nie tylko w cyklu „Rowerowy kwiecień w Radiu ZET – EXTRA”. 

Rowerowy Kwiecień w Radiu ZET

1 kwietnia powracamy z wiosenną akcją „Rowerowy kwiecień w Radiu ZET”! Oznacza to, że przez niespełna trzy tygodnie będziemy obdarowywać Was markowymi rowerami. Spotkajmy się w Twoim mieście i popedałujmy – LISTA MIAST.

Akcja potrwa od 1 do 17 kwietnia. W tym czasie zorganizowane zostaną również rowerowe miasteczka Radia ZET. Stacja odwiedzi Chełm (3.04), Zamość (4.04), Rzeszów (5.04), Sosnowiec (6.04), Łódź (11.04), Supraśl (12.04) oraz Siedlce (13.04). Dodatkowo, 28 kwietnia, dziennikarze zawitają do Lidzbarka Warmińskiego. W każdej z lokalizacji przewidziano szereg atrakcji. 

Więcej o naszej rowerowej akcji przeczytasz na specjalnej podstronie.

Oceń