Rowerowy kwiecień w Radiu ZET – EXTRA: Jazda na rowerze poprawia potencje [PODACAST]

Tomasz Pietrzyk
04.04.2019 14:23
Rowerowy kwiecień w Radiu ZET – EXTRA: Jazda na rowerze poprawia potencje [PODACAST]
fot. Radio ZET

Brak Ci motywacji, by regularnie jeździć na rowerze? Posłuchaj najnowszego odcinka Rowerowy kwiecień w Radiu ZET – EXTRA. Badania dowodzą, że mężczyzna, który jeździ na rowerze co najmniej 3 godziny w ciągu dnia — rzadziej ma kłopoty z potencją.

 

Rowerowy Kwiecień EXTRA

Codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 10:40 Michał Korościel będzie mówić o różnych aspektach korzystania z jednośladów. Na co zwrócić uwagę przy doborze odpowiedniego roweru? Jak przygotować swój jednoślad do sezonu? Jakie wybrać siodełko czy fotelik dla dziecka? To i nie tylko w cyklu „Rowerowy kwiecień w Radiu ZET – EXTRA”. 

Rowerowy Kwiecień w Radiu ZET

1 kwietnia powracamy z wiosenną akcją „Rowerowy kwiecień w Radiu ZET”! Oznacza to, że przez niespełna trzy tygodnie będziemy obdarowywać Was markowymi rowerami. Spotkajmy się w Twoim mieście i popedałujmy – LISTA MIAST.

Akcja potrwa od 1 do 17 kwietnia. W tym czasie zorganizowane zostaną również rowerowe miasteczka Radia ZET. Stacja odwiedzi Chełm (3.04), Zamość (4.04), Rzeszów (5.04), Sosnowiec (6.04), Łódź (11.04), Supraśl (12.04) oraz Siedlce (13.04). Dodatkowo, 28 kwietnia, dziennikarze zawitają do Lidzbarka Warmińskiego. W każdej z lokalizacji przewidziano szereg atrakcji. 

Więcej o naszej rowerowej akcji przeczytasz na specjalnej podstronie.