Zamknij

Pokaż, jak radzisz sobie z tęsknotą za białym szaleństwem i wygraj [KONKURS]

Tomasz Pietrzyk
03.02.2021 16:41
Pokaż, jak radzisz sobie z tęsknotą za białym szaleństwem i wygraj [KONKURS]
fot. Radio ZET

Tęsknicie za białym szaleństwem? Spokojnie! Przygotowaliśmy dla Was coś na otarcie łez w związku z oczekiwaniem na otwarcie stoków. Zamień swoją tęsknotę w super nagrody! Szczegóły i regulamin zabawy znajdziesz poniżej.

Rozgrzewamy zimę w Radiu ZET! Pokaż nam na Instagramie, jaki jest Twój sposób na podtrzymanie zimowego zapału i sportowej energii. Zgłoś się do naszego zimowego konkursu.

Zrób „zwariowane” zdjęcie i pokaż nam, w jak oryginalny sposób realizujesz swoją pasję narciarstwa w warunkach domowych. Może akurat Ty jeździsz na snowboardzie od balkonu do kuchni albo śmigasz w biegówkach po korytarzu… albo po prostu zaliczasz skoki z telemarkiem do sypialni? Przecież nie ma rzeczy niemożliwych, a pandemia nie raz udowodniła, że  Wasza wyobraźnia nie zna granic!

Wrzuć zdjęcie na swój profil Instagram i oznacz je hasztagami: #rozgrzewamyzime i #konkursradiozet

Każdego dnia od poniedziałku 08.02.2021 do piątku 12.02.2021 przed południem zadzwonimy do autora lub autorki najciekawszego zdjęcia i wręczymy zestaw wyjątkowych nagród:

  • 1000 zł na zakupy na stacjach Cirkle K – zatankuj do pełna bak, napij się świeżo parzonej kawy na drogę i zjedz przekąskę lub zabierz słodkości czy prasę na popołudnie do domu.
  • 1000 zł na zakupy sprzętu narciarskiego – śnieżnej zimy jeszcze kawałek przed nami, a stoki w końcu otworzą, więc być może nowy kask, gogle lub czapki i rękawice dla rodziny by się przydały.
  • stylowy, nowoczesny wolnostojący bio kominek – by na koniec dnia odpocząć w przytulnej, romantycznej atmosferze w zaciszu domowym  cieszyć się ciepłem ekologicznego kominka.

To wszystko jest na wyciągnięcie Twojej ręki. Nie zwlekaj, pstrykaj szalone fotki i już teraz zgłoś się do konkursu.

Rozgrzewamy Zimę – Ty też to zrób z Radiem ZET!

belka(2)