Rzgów: Kamil Nosel przebrany za kobietę odnaleziony. Zobacz, jak słuchaczka Zuzia wygrała skuter [WIDEO]

Tomasz Pietrzyk
04.07.2019 19:11
Znajdź Kamila Nosela i wygraj skuter od Radia ZET
fot. Radio ZET

W czwartek 4 lipca 2019 w Radiu ZET wystartowała letnia akcja podczas której można wygrać nowoczesny skuter marki Suzuki. Jedynym warunkiem jest odnaleźć przebranego za różne postaci Kamila Nosela i przybić z nim "piątkę" - tak, jak zrobiła to słuchaczka Zuzia w Rzgowie. Zobacz materiał z ukrytej kamery.

 

Kamil Nosel przebrany za kobietę rozpoznany!

Od 4 lipca do 29 sierpnia 2019 roku w każdy czwartek wakacji w różnych częściach polski Radio ZET ukryje Kamila Nosela przebranego za różne postaci. 4 lipca w Rzgowie - podczas inauguracyjnej akcji „Znajdź Nosela” pierwszą osobą, która rozpoznała ucharakteryzowanego i przebranego prezentera Radia ZET w jednym ze sklepów w Centrum Mody Ptak była słuchaczka Zuzia. Tego dnia Kamil Nosel na parę godzin porzucił zawód radiowca na rzecz naszej akcji i doskonale wcielił się w rolę sklepowej ekspedientki.

Jak mu poszło? W jakich okolicznościach został odnaleziony i ilu ludzi go szukało biegając po korytarzach galerii? Cały przebieg dzisiejszych poszukiwań Kamila Nosela przez słuchaczy Radia ZET możecie zobaczyć w powyższym materiale wideo.

Skutery od Radia ZET: Gdzie i jak wygrać? [DATY, LISTA MIAST]

Markowe skutery od Radia ZET można wygrać w każdy czwartek wakacji. Jak i gdzie znaleźć Kamila Nosela? Wszystkich podpowiedzi dotyczących przebranego Nosela w danej lokalizacji usłyszycie tylko w Radiu ZET. Dodatkowe i równie pomocne podpowiedzi dotyczące lokalizacji Kamila Nosela będziecie mogli zobaczyć na naszym Instagramie (radio_zet). Gdzie znaleźć i spotkać Kamila Nosela? Mistrza wkręcania będziecie mogli spotkać w następujących miastach:

  • 4.07 - Rzgów - Miasto Mody Ptak - ZAKOŃCZONE
  • 11.07 - Lubniewice 
  • 18.07 - Kalisz 
  • 25.07 - Kołobrzeg 
  • 1.08 - Bielsko-Biała 
  • 8.08 - Karpacz 
  • 15.08 - Uniejów
  • 22.08 - Zgorzelec
  • 29.08 - Elbląg

Uwaga! Pamiętajcie, że aby wygrać Skutery Suzuki Burgman od Radia ZET trzeba Kamilowi „przybić piątkę”.

Suzuki Burgman: wygraj markowy skuter od Radia ZET

Nagrodą główną w naszej letniej zabawie jest markowy skuter Suzuki Burgman od Radia ZET o wartości blisko 18 tysięcy złotych. Do tego dodajmy bardzo ważną informację - zwycięzca wygrywa skuter z opłaconym podatkiem.

Włącz Radio ZET już teraz i szukaj Kamila Nosela!