Zamknij

Sarsa w Radiu ZET o synku i macierzyństwie: "Tak dużo rzeczy wydarzyło się w moim życiu"

Weronika Domoradzka
17.12.2021 10:26
Sarsa w Radiu ZET o synku i macierzyństwie: "Tak dużo rzeczy wydarzyło się w moim życiu"
fot. Materiały prasowe

Sarsa była gościem czwartkowej "Siły Muzyki", gdzie odbyła się premiera jej najnowszego singla "Ze mną tańcz". Piosenkarka niedawno została mamą. W trakcie wizyty w Radiu ZET opowiedziała słuchaczom o nowym etapie swojego życia.
Więcej: https://www.radiozet.pl/Muzyka/Sarsa-w-Radiu-ZET-z-nowym-singlem-Ze-mna-tancz-opowiedziala-o-synku-i-macierzynstwie

Sarsa powraca z nową muzyką. Dla piosenkarki, która niedawno po raz pierwszy została mamą, to niezwykle intensywny czas. Kilka tygodni temu artystka zaprezentowała singiel "Przyspieszam", a teraz odkrywa kolejną kartę nowego albumu, czyli utwór "Ze mną tańcz".

Premiera piosenki odbyła się w środę na antenie Radia ZET. Sarsa opowiedziała nie tylko o nowym singlu, ale także o macierzyństwie.

Zobacz także

Sarsa w Radiu ZET o synku Leonardzie i macierzyństwie

Sarsa wróciła do Radia ZET po dłuższej przerwie. W trakcie programu Damiana Michałowskiego wokalistka, która bardzo dba o prywatność, postanowiła zdradzić nieco więcej szczegółów na temat macierzyństwa.

– Ciężko mi zebrać myśli, bo tak dużo rzeczy wydarzyło się w moim życiu. Mam synka, a teraz serce mi strasznie bije z powodu premiery nowego teledysku – powiedziała.

Artystka nie ukrywa, że narodziny dziecka to ogromna zmiana i człowiek nieco inaczej podchodzi do życia, kiedy zostaje rodzicem.

 To jest naturalna kolej rzeczy. Taki rozwój. Nowy etap w moim życiu, który zrobił przestrzeń na macierzyństwo. Gdyby nie okoliczności pandemiczne, to bym się nie zatrzymała. Widzę w tym plusy dla mnie i mojego życia prywatnego – dodała Sarsa.

Choć Sarsa niedawno została mamą, jest już gotowa powrócić na scenę muzyczną. Jak sama przyznała w Radiu ZET, bardzo jej tego brakowało.

 Cieszę się, że wracają koncerty i mogę wrócić na tory zawodowe. Było mi bardzo tęskno do ludzi, do publiczności. Cieszę się, że będę mogła wrócić z nowym materiałem – stwierdziła.

Sarsa i "Ze mną tańcz". Pierwsza artystka w Polsce z teledyskiem XR

„Ze mną tańcz” to drugi singiel Sarsy zapowiadający jej nowy album „RUNOSTANY”. Teledysk do utworu został zrealizowany w niezwykle innowacyjnej technologii XR. Piosenkarka jest pierwszą polską artystką, która może pochwalić się takim wideoklipem.

 Utwór jest trochę o tym, że w życiu nic nie dzieje się z przypadku. To moja wizja świata. Wszystko jest zapisane w scenariuszu, który może sami napisaliśmy, zanim pojawiliśmy się na planecie Ziemia. Szczerze wierzę w to, że wszystko się dzieje po coś. Warto więc być tu i teraz, bo tylko w tym momencie tak naprawdę żyjemy. Cieszmy się tą chwilą, którą akurat mamy, bo jest często bardzo wyjątkowa i daje nam doświadczenie – powiedziała Sarsa na antenie Radia ZET.

RadioZET.pl/mat.prasowe