Zamknij

#SiłaBabySteps: Anja Rubik - "Mała zmiana czyni cuda" [WIDEO]

Ewa Skoczeń
06.04.2019 13:37
#SiłaBabySteps: Anja Rubik - "Mała zmiana czyni cuda"  [WIDEO]
fot. Radio Zet

W Radiu ZET razem z Anją Rubik zachęcamy do stawiania małych kroków, dzięki którym możemy zmienić codzienne nawyki na te lepsze dla środowiska. 

Zna ją cały świat, a my cieszymy się, że jest Polką :) W świecie mody jeszcze żadna nasza rodaczka nie zrobiła tak pięknej i zawrotnej kariery. 

Czy jest bardziej modelką czy bardziej działaczką społeczną? Co sprawiło, że zainteresowała się ochroną środowiska? Jak wygląda podwodny świat zanieczyszczony plastikiem? Jakie ubrania wybierać? Co możemy zrobić dla ochrony środowiska?

Posłuchajcie! 

„Baby Steps” to nic innego jak metoda małych kroków, dzięki którym w prosty sposób można zmienić swoje codzienne nawyki na te proekologiczne.
Używanie kubków, słomek czy siatek na zakupy wielokrotnego użytku zamiast jednorazówek sprawi, że każdy może mieć wkład w ochronę klimatu.

W Radiu ZET oraz na Instagramie naszej stacji mamy dla Was specjalne zestawy ze szklanymi kubkami KeepCup, bawełnianymi siatkami na zakupy wielokrotnego użytku oraz bambusowymi słomkami. Jak je zdobyć? Słuchaj uważnie Radia ZET lub uważnie obserwuj nasze poczynania na Instagramie i dziel się z nami swoimi doświadczeniami w zakresie prostych działań proekologicznych.