Ślub Krzysztofa Rutkowskiego i Mai Plich: „W kopercie dostaliśmy 300 tysięcy złotych” [WIDEO]

Tomasz Pietrzyk
19.08.2019 13:06
Krzysztof Rutkowski o swoim ślubie z Mają Plich
fot. Radio ZET

Świeżo upieczony małżonek — Krzysztof Rutkowski 17 sierpnia 2019 roku w przepięknej scenerii pałacu w podwarszawskim Rozalinie powiedział Mai Plich sakramentalne „tak”. Popularny detektyw na antenie Radia ZET zdradził nie tylko najciekawsze smaczki ze swojego hucznego wesela, ale zdradził też, że podczas podróży poślubnej do Aten będą starali się o potomstwo.  

 

Ślub Krzysztofa Rutkowskiego i Mai Plich w Rozalinie

17 sierpnia 2019 roku w podwarszawskim pałacu w Rozalinie były detektyw Krzysztof Rutkowski i Maja Plich przysięgli sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz to, że nie opuszczą siebie aż do śmierci. Jak możemy przeczytać w relacji na se.pl, nikt oprócz rodziny i najbliższych przyjaciół nowożeńców nie miał prawa wstępu na teren parku, gdzie odbywała się ceremonia.

Na ślub i wesele Krzysztofa Rutkowskiego i Mai Plich zaproszonych zostało około 200 gości. Jednak ostatecznie na ceremonii zaślubin i zabawie pojawiło się mniej osób. Nie zmienia to faktu, że ceremonia zaplanowana została z ogromnym rozmachem. Para młoda przygotowała dla siebie po cztery różne kreacje, w których zachwycała swych gości. W dodatku menu weselne zostało mocno spersonalizowane przez Maję Plich. Co goście dostali na talerzach? W powyższym materiale wideo opowiada detektyw. 

Warto jeszcze dodać, że Państwo Rutkowscy są razem od 7 lat. Poza Krzysztofem Juniorem, Maja Plich wychowuje również córkę ze swojego pierwszego małżeństwa.