Słuchacze Radia ZET na Malcie z Szymonem Majewskim: DZIEŃ I [WIDEO]

Tomasz Pietrzyk
24.05.2018 09:24
Słuchacze Radia ZET na Malcie z Szymonem Majewskim: DZIEŃ I [WIDEO]
fot. Radio ZET

Po bezpiecznym lądowaniu i jeszcze bezpieczniejszej pierwszej nocy słuchacze Radia ZET udali się na podbój stolicy Malty — Valletty. Pierwszego dnia udało nam się zobaczyć m.in. Katedrę św. Jana, gdzie można podziwiać najsłynniejsze dzieło mistrza światłocienia — Caravaggia oraz zwiedzić Pałac Wielkich Mistrzów Zakonu Maltańskiego. Zobacz relację wideo z pierwszego, oficjalnego podboju Malty przez naszych słuchaczy!

 

WYGRALI WAKACJE! 

Słuchali uważnie Radia ZET, weszli na radiozet.pl i wysłali konkursowe zgłoszenie - tak w skrócie wyglądała droga naszych ZETkowych Maltańczyków, którzy znaleźli się spośród setek zgłoszeń w obozie kpt. Szymona M.

 

O powołaniach słuchaczy Radia ZET decydował on - Majewski. Samodzielnie przeglądał i wybierał zgłoszenia z którymi następnie szedł do radiowego studnia, gdzie przy ponad 5-milionowej publiczności oznajmiał, że ich chce i że mogą się pakować na wymarzone wakacje. Nie wierzysz? To patrz:

Nasze zmagania na słonecznej Malcie możesz na bieżąco śledzić na naszej antenie oraz na naszym Instagramie (radio_zet) i Facebook'u.

Więcej relacji już wkrótce.