Słuchacze Radia ZET na czele z Krzysztofem Ignaczakiem kontra Michałowski i Korościel [RELACJA]

Tomasz Pietrzyk
24.08.2017 17:11
Słuchacze Radia ZET na czele z Krzysztofem Ignaczakiem kontra Michałowski i Korościel [RELACJA]
fot. Radio ZET

Od 16 do 23 sierpnia Radio ZET wraz z Krzysztofem Ignaczakiem kompletowało wspaniałą 6-stkę, która rozegra specjalny, rozpoczynający siatkarską gorączkę mecz. Zobaczcie relacje z dzisiejszego pojedynku.

Na naszej stronie internetowej ruszył konkurs, który polegał na wysyłaniu iście siatkarskich zdjęć oraz uzasadnień i przekonań, dzięki którym rozdaliśmy powołania do naszej siatkarskiej kadry. Dziś, w dzień otwarcia siatkarskich Mistrzostw Europy, szczęśliwa 6-stka zagrała z mistrzem świata - Krzysztofem Ignaczakiem. Na przeciw wyszli im wyszli redaktorzy Michałowski i Korościel od których biła rażąca wiara we własne umiejętności. Mecz został rozegrany w bezpośrednim sąsiedztwie stadionu na którym biało-czerwoni rozpoczną walkę o kolejny medal!

 

Jak już wszystkie stawy zostały porządnie rozruszane, nastąpił podział na drużyny dwuosobowe i pod mostem Poniatowskiego rozbrzmiał pierwszy gwizdek inaugurujący iście siatkarskie emocje, które na dobre opanują całą Polskę już o godz. 20:30, kiedy to biało-czerwoni rozpoczną mecz z Serbią. Poczynania biało czerwonych będziemy relacjonować na bieżąco na naszej antenie za pośrednictwem Mikołaja Kruka oraz na sport.radiozet.pl.

O wiele, wiele więcej z meczu Słuchaczy Radia ZET na czele z Krzysztofem Ignaczakiem możecie zobaczyć na naszym Instagramie.