Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Słuchaczka Agnieszka przeżyła przygodę życia! Przejechała się ze Stigiem na Torze Łódź [WIDEO]

17.07.2019 16:03

Słuchaczka Agnieszka na Instagramowym profilu Radia ZET wzięła udział w konkursie i wygrała przejażdżkę życia! Na Torze Łódź zorganizowaliśmy jej kilka okrążeń ze Stigiem i za kierownicą Lamborghini.  

Słuchaczka Radia ZET i Stig w Lamborghini 

Przypomnijmy. Kilka dni przed emisją pierwszego odcinka kultowego show motoryzacyjnego „Top Gear” do Polski zawitał Stig - słynny legendarny kierowca w białym kombinezonie. Jednocześnie chyba najbardziej tajemniczy bohater tego programu. Nie mogliśmy nie skorzystać z jego wizyty w kraju nad Wisłą i spotkaliśmy się z nim na Torze Łódź. Co lepsze... umówiliśmy z nim naszą słuchaczkę Agnieszkę. Jako jedna z wielu komentujących konkursowy post na Instagramie Radia ZET miała okazję przeżyć rajd swojego życia. Jedno jest pewnie. Spotkanie ze Stigiem zapamięta do końca życia. Zobaczcie jak jej poszło w zamieszczonym wyżej materiale wideo. 

27. sezon „Top Gear”

W 27. sezonie największego na świecie motoryzacyjnego show do Chrisa Harrisa dołączył komik Paddy McGuinness i legenda krykieta Andrew „Freddie” Flintoff – nie zabrakło również jedynego w swoim rodzaju kierowcy wyścigowego, znanego wszystkim jako Stig. W nowej serii Paddy, Freddie i Chris stawią czoła największym i najtrudniejszym wyzwaniom w historii „Top Gear”, doprowadzając swoje samochody (i siebie samych) do granic wytrzymałości. W końcu nikt nie podchodzi do testowania samochodów tak poważnie jak twórcy „Top Gear”, a nowi prowadzący przed podpisaniem swoich kontraktów mogli dokładniej sprawdzić fragmenty zapisane drobnym drukiem. W najnowszym sezonie „Top Gear” nowi prezenterzy przemierzą trasę ciągnącą się przez bezlitośnie upalną etiopską pustynię, bezkresne lasy deszczowe Borneo, pustkowia Islandii aż po pełną dzikich tłumów dzielnicę handlową w centrum Mansfield. Z kolei na znanym na całym świecie „Top Gear” kolejna grupa celebrytów zademonstruje swoje umiejętności - lub ich brak - prowadząc „Reasonably Fast Car” i stając wobec nowych wyzwań, które każdego tygodnia będą dla nich przygotowywać prezenterzy. „Top Gear” można oglądać na antenie BBC Brit w każdy piątek o godz. 22:30.

Źródło: materiały prasowe

Oceń