Zamknij

Słuchaczka Agnieszka przeżyła przygodę życia! Przejechała się ze Stigiem na Torze Łódź [WIDEO]

Tomasz Pietrzyk
17.07.2019 16:03
Stig w Polsce
fot. Radio ZET

Słuchaczka Agnieszka na Instagramowym profilu Radia ZET wzięła udział w konkursie i wygrała przejażdżkę życia! Na Torze Łódź zorganizowaliśmy jej kilka okrążeń ze Stigiem i za kierownicą Lamborghini.  

 

Słuchaczka Radia ZET i Stig w Lamborghini 

Przypomnijmy. Kilka dni przed emisją pierwszego odcinka kultowego show motoryzacyjnego „Top Gear” do Polski zawitał Stig - słynny legendarny kierowca w białym kombinezonie. Jednocześnie chyba najbardziej tajemniczy bohater tego programu. Nie mogliśmy nie skorzystać z jego wizyty w kraju nad Wisłą i spotkaliśmy się z nim na Torze Łódź. Co lepsze... umówiliśmy z nim naszą słuchaczkę Agnieszkę. Jako jedna z wielu komentujących konkursowy post na Instagramie Radia ZET miała okazję przeżyć rajd swojego życia. Jedno jest pewnie. Spotkanie ze Stigiem zapamięta do końca życia. Zobaczcie jak jej poszło w zamieszczonym wyżej materiale wideo. 

 

27. sezon „Top Gear”

W 27. sezonie największego na świecie motoryzacyjnego show do Chrisa Harrisa dołączył komik Paddy McGuinness i legenda krykieta Andrew „Freddie” Flintoff – nie zabrakło również jedynego w swoim rodzaju kierowcy wyścigowego, znanego wszystkim jako Stig. W nowej serii Paddy, Freddie i Chris stawią czoła największym i najtrudniejszym wyzwaniom w historii „Top Gear”, doprowadzając swoje samochody (i siebie samych) do granic wytrzymałości. W końcu nikt nie podchodzi do testowania samochodów tak poważnie jak twórcy „Top Gear”, a nowi prowadzący przed podpisaniem swoich kontraktów mogli dokładniej sprawdzić fragmenty zapisane drobnym drukiem. W najnowszym sezonie „Top Gear” nowi prezenterzy przemierzą trasę ciągnącą się przez bezlitośnie upalną etiopską pustynię, bezkresne lasy deszczowe Borneo, pustkowia Islandii aż po pełną dzikich tłumów dzielnicę handlową w centrum Mansfield. Z kolei na znanym na całym świecie „Top Gear” kolejna grupa celebrytów zademonstruje swoje umiejętności - lub ich brak - prowadząc „Reasonably Fast Car” i stając wobec nowych wyzwań, które każdego tygodnia będą dla nich przygotowywać prezenterzy. „Top Gear” można oglądać na antenie BBC Brit w każdy piątek o godz. 22:30.

Źródło: materiały prasowe