Słuchaj Radia ZET i wygraj markowy rower od Radia ZET [KONKURS]

Tomasz Pietrzyk
29.03.2019 12:55
Słuchaj Radia ZET i wygraj markowy rower od Radia ZET [KONKURS]
fot. Radio ZET

Kwiecień w Radiu ZET jak co roku jest miesiącem rowerowym! Dlatego przez niespełna trzy tygodnie w Radiu ZET będziemy obdarowywać Was — naszych słuchaczy pięknymi, markowymi jednośladami. Jak je wygrać? Sprawdź szczegóły i zapoznaj się z zasadami antenowej zabawy. Powodzenia cyklisto!

Czerwone rowery od Radia ZET do zdobycia na naszej antenie! Aby wygrać markowy rower, trzeba wykonać następujące kroki: uważnie słuchać Radia ZET i w momencie, kiedy usłyszy się dźwięk rowerowego dzwonka należy dzwonić pod 321 321 321 i odpowiedzieć na proste pytanie prowadzącego.

 

Dodajmy, że w Radiu ZET będzie można usłyszeć praktyczne rady dotyczące m.in.: przygotowań do nowego rowerowego sezonu, doboru właściwego sprzętu i co najważniejsze — bezpieczeństwa podczas jazdy. Na antenie porad udzielać będą eksperci od jednośladów i nasz radiowy cyklista – Michał Korościel, który będzie mówić o różnych aspektach korzystania z rowerów. 

Jak przygotować swój jednoślad do sezonu? Jakie wybrać siodełko czy fotelik dla dziecka? To i nie tylko do usłyszenia w cyklu „Rowerowy kwiecień w Radiu ZET – EXTRA” - od poniedziałku do piątku o 10:40.

Słuchanie rowerowego poradnika może znacznie pomóc w wygraniu roweru od Radia ZET. Przypominamy, że aby wygrać jednoślad, należy uważnie go słuchać i odpowiedzieć na jedno z pytań, które zada prowadzący. Więcej informacji znajdziesz na specjalnej, konkursowej podstronie.

Ruszaj na rower z Radiem ZET!