Zamknij

Specjalne wydanie "To właśnie weekend" z Kielc

Tomasz Pietrzyk
17.09.2020 18:42
Specjalne wydanie "To właśnie weekend" z Kielc
fot. Radio ZET

Beata Tadla w miniony weekend prowadziła na żywo swój autorski program "To Właśnie Weekend" z Kielc, z tamtejszego Geoparku. Gościem audycji m.in. był prezydent miasta Kielce Bogdan Wenta.  

To Właśnie Weekend Beaty Tadli prosto z Kielc

W sobotę 12 września w Ogrodzie Botanicznym stanęło mobilne studio Radia ZET z którego Beata Tadla między godz. 10:00 a 13:00 nadawała na całą Polskę ze stolicy woj. Świętokrzyskiego. Audycji "To właśnie weekend" można było słuchać już w sobotę (12 września), w godzinach od 10.00 do 13.00, na antenie Radia ZET (105,3 FM).

Gośćmi Beaty Tadli byli: prezydent Kielc Bogdan Wenta oraz przedstawiciele Politechniki Świętokrzyskiej, Geoparku Kielce i Kieleckiego Centrum Kultury.

IMG_2118

W programie Beata Tadla wraz ze swoimi gośćmi mówiła o największych atrakcjach turystycznych Kielc i nie tylko. Poruszone zostały także tematy związane między innymi z kulturą, sportem, geologią oraz nowoczesnymi technologiami.

To Właśnie Weekend w Radiu ZET

W programie Beata Tadla przedstawia pomysły na fajne spędzenie czasu za darmo, sposoby na odzyskanie energii i wskazówki dotyczące zdrowego trybu życia. Zaproszeni autorzy opowiadają o książkach, filmach i serialach, których nie można przegapić, a twórcy zdradzają kulisy inspirujących projektów, w których warto wziąć udział. Słuchacze dostaną też solidną porcję informacji o najważniejszych wydarzeniach ze świata kultury i sztuki. Poza tym duża dawka pozytywnego śmiechu, której nie może zabraknąć w weekend! Chcesz sprawdzić, co działo się w zeszłą sobotę? Sprawdź podcast z programu na player.radiozet.pl.

W najbliższą sobotę 19 września gościem Beaty Tadli będzie Katarzyna Nosowska.