Zamknij

Start do Nart 2019: Rusza kolejna edycja narciarskiego szaleństwa z Radiem ZET [TERMINARZ]

Tomasz Pietrzyk
17.01.2019 15:26
Start do Nart 2019: Rusza kolejna edycja narciarskiego szaleństwa z Radiem ZET [TERMINARZ]
fot. Start do nart

18 stycznia Radio ZET rozpoczyna coroczne tournee po największych stokach narciarskich w Polsce! Sprawdź, gdzie i kiedy się pojawimy oraz jakie atrakcje przygotowaliśmy dla odwiedzających naszą narciarsko-radiową strefę.

Rusza kolejna edycja „Start do Nart Polska”

W każdy weekend ferii ekipa Radia ZET na czele z Kamilem Noselem będzie szaleć na polskich stokach z naszym narciarskim miasteczkiem w którym m.in. testy sprzętu, konkursy i ciepłe napoje. W ten weekend, 18-20.01 inaugurujemy zimowe szaleństwo w Czarnej Górze. Dodajmy, że na miejscu za każdym razem będzie mistrz wkrętów - Kamil Nosel. Na antenie Radia ZET do posłuchania jego relacje.

Kolejne przystanki:

25 - 27.01 - Szczyrk

01 - 03.02 - Zieleniec

08 - 10.02 - Wisła

15 - 17.02 - Czarny Groń

22 - 24.02 - Białka Tatrzańska

fb

Godziny i atrakcje w miasteczku Start do Nart:

Wspólna zabawa trwać będzie od piątku do niedzieli w godzinach 10:00 - 15:00 z wyłączeniem dni, w których warunki atmosferyczne wykluczają możliwość bezpiecznej zabawy.

Na miejscu każdy odwiedzający będzie mógł bezpłatnie przetestować pod okiem fachowców najnowsze narty marki Atomic i Salomon, a co godzinę profesjonalni instruktorzy z Orto Med Sport przeprowadzać będą Ski fitness - niezbędną rozgrzewkę przed rozpoczęciem szusowania na stokach.

W naszej narciarskiej strefie nie zabraknie emocjonujących konkursów takich jak: „Bieg z Kijami”, w którym w parach trzymając się za Narciarskiego Kija będziemy biegać dookoła samochodu KIA i walczyć o atrakcyjne nagrody niespodzianki. Dla najmłodszych zorganizowaliśmy „Rzut do Celu” – gdzie Wasze pociechy będą walczyć o nagrodę ufundowaną przez Circle K. Dodajmy tylko, że u nas nie ma i nie będzie przegranych :).

Do tego przez cały czas czynne będą otwarte strefy naszych partnerów:

- w namiocie KIA czekać będzie ekspert z doradcami handlowymi i specjalne „przedszkole”, w którym rodzice mogą zostawić swoje pociechy pod opiekę wykwalifikowanych hostess.

- Pierre Baugiette - tu będzie można solidnie się posilić kosztując pysznego, gorącego Panini.

- w strefie polopiryny czekać będzie z ciepłą pomarańczową herbatą.

Do zobaczenia przy stokach!