Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Start do Nart 2020: Rusza kolejna edycja narciarskiego szaleństwa z Radiem ZET [DATY, LISTA MIAST, ATRAKCJE]

15.01.2020 13:00

17 stycznia 2020 roku Radio ZET rozpoczyna coroczne tournée po największych stokach narciarskich w Polsce! Sprawdź gdzie i kiedy nas spotkać oraz jakie atrakcje przygotowaliśmy dla odwiedzających nasze narciarsko-radiowe miasteczko.

Start do Nart 2020 [DATY, LISTA MIAST, ATRAKCJE] fot. Radio ZET

Start do Nart z Radiem ZET 2020 [SZCZEGÓŁY, DATY, ATRAKCJE]

Od 17 stycznia 2020 roku do 23 lutego — w każdy weekend ferii ekipa Radia ZET na czele z Kamilem Noselem, Michałem Adamskim oraz Michałem Korościelem odwiedzi największe stoki narciarskie w Polsce. W tym roku będziemy mogli spotkać się z nami w następujących lokalizacjach:

  • 17-19 stycznia Czarna Góra
  • 24-26 stycznia Wisła
  • 31 stycznia-2 lutego Szczyrk
  • 7-9 lutego Czarny Groń
  • 14-16 lutego Krynica Górska
  • 21-23 lutego Białka Tatrzańska

W naszym narciarskim miasteczku będziemy na Was czekać z masą atrakcji. Przygotowaliśmy m.in. nieodpłatne testy najnowszego sprzętu narciarskiego, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami dla tych najmłodszych, jak i tych nieco starszych narciarzy, a do tego wszystkiego ciepłe przekąski i gorące napoje.

Na wspólną zabawę zapraszamy w piątki, soboty i niedzielę w godzinach 10:00 - 15:00. Co ważne — dni, w których warunki atmosferyczne wykluczą możliwość bezpiecznej zabawy, godziny funkcjonowania naszego miasteczka mogą ulec zmianie. Bezpieczeństwo przede wszystkim.

Czarna Góra: Pierwszy przystanek na naszej narciarskiej trasie

W weekend, 17-19 stycznia 2020 roku inaugurujemy zimowe szaleństwo w Czarnej Górze, gdzie gospodarzem pierwszego przystanku na narciarskiej trasie będzie Michał Adamski. Dodajmy, że to, co będzie się działo na stokach, będziemy na bieżąco relacjonować na antenie Radia ZET oraz na naszym Instagramie i Facebooku. Do zobaczenia na stoku!

Oceń