Start do Nart z Radiem ZET: Rozpoczynamy Polską edycję. W ten weekend bawiliśmy się w Czarnej Górze

Tomasz Pietrzyk
19.01.2018 12:19
Start do Nart z Radiem ZET: Rozpoczynamy Polską edycję. W ten weekend bawiliśmy się w Czarnej Górze
fot. startdonart.pl

Zaczęły się ferie, zaczynamy i my! W pierwszy weekend ferii ekipa Start do Nart na czele z Kamilem Noselem zawita do Czarnej Góry. Na miejscu przygotowaliśmy dla Was masę atrakcji. Zapraszamy do odwiedzin naszego miasteczka i wspólnej zabawy! 

Przez cały weekend bawimy się w Ośrodku Narciarskim Czarna Góra. W naszym miasteczku znajdziecie różne strefy, w których przetestujecie najnowsze narty marki Atomic i Salomon, odwiedzicie zimowy salon KIA, rozgrzejecie się przed wyjściem na stok, spróbujecie swoich sił w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami oraz osobiście poznacie Kamila Nosela. Ponadto z mobilnego studia Radia ZET zostanie nadany program na żywo. Swoje weekendowe pasmo „Życie jak Marzenie” poprowadzi Marzena Chełminiak. To doskonała okazja do tego, aby poznać prezenterkę i podpatrzeć, jak od kulis wygląda praca przy powstawaniu programu radiowego.

W naszym miasteczku wszyscy narciarze mogą liczyć na poczęstunek gorącym napojem oraz wspólną rozgrzewkę przed szaleństwami na stoku z Kamilem Noselem i ZET-kiem. Gadżetów narciarskich nie powinno zabraknąć.

Pamietajcie! Będąc w Czarnej Górze, musicie przejechać się LuxTorpedą. To najszybsza kolej linowa z miękkimi, podgrzewanymi siedzeniami oraz żółtymi osłonami przeciwwietrznymi. Wjazd na szczyt Czarnej Góry trwa 3 minuty i 40 sekund (6 metrów na sekundę).

Kliknij tutaj i zobacz, jak bawiliśmy się w zeszłym roku.

Gdzie jeszcze będziemy?

Oto szczegółowy harmonogram:

Czarna Góra 19.01 - 21.01

Kurza Góra 26.01 - 28.01

Szczyrk 2.02 - 4.02

Zieleniec 9.02 - 11.02

Świeradów Zdrój 16.02 - 18.02

Białka Tatrzańska 23.02 -25.02