Zamknij

Start do Nart z Radiem ZET: W ten weekend zapraszamy do Białki Tatrzańskiej [SZCZEGÓŁY]

Tomasz Pietrzyk
21.02.2019 15:34
Start do Nart z Radiem ZET: W ten weekend zapraszamy do Białki Tatrzańskiej [SZCZEGÓŁY]
fot. Marta Wołosz

22 – 24 lutego szusujemy po raz ostatni w tym roku. Zapraszamy na moc narciarskich atrakcji, jakie przygotowaliśmy na Twoje przybycie. Sprawdź szczegóły i dowiedz się, gdzie nas spotkać w ostatni weekend ferii.

W każdy weekend ferii ekipa Radia ZET na czele z Kamilem Noselem szalała na największych narciarskich stokach w Polsce. W weekend 22.02 – 24.02 zapraszamy do naszego narciarskiego miasteczka, które znajdziesz przy Termach Bania.

Gwarantujemy, że na miejscu nie zaznasz nudy i co najważniejsze przy minusowej temperaturze — nie zmarzniesz! 

Czekamy na Ciebie z masą atrakcji, w skład których wchodzą m.in. specjalne testy sprzętu narciarskiego oraz konkursy dla starszych, jak i młodszych narciarzy. 

W naszej strefie możesz ogrzać się ciepłymi napojami oraz dodać sobie energii zajadając się pysznymi kanapkami, które przygotowujemy na miejscu. Nasza strefa to idealne miejsce do tego, by nabrać sił i odpowiednio zrelaksować się między zjazdami. 

O atmosferę w naszej strefie i o relację na antenie Radia ZET dba mistrz wkręcania — Kamil Nosel. Uwaga! Przypomnijmy, że słuchając jego relacji w Radiu ZET, możesz zostać posiadaczem nowoczesnego kasku i gogli narciarskich marki Salomon — sprawdź szczegóły i regulamin.

Dowiedz się więcej o atrakcjach w naszej narciarskiej strefie.

Relacje z naszego miasteczka możesz oglądać w mediach społecznościowych — jesteśmy na Facebook'u i Instagramie.