Zamknij

Start do Nart z Radiem ZET: W ten weekend zapraszamy do Czarnego Gronia [SZCZEGÓŁY]

Tomasz Pietrzyk
15.02.2019 14:10
Start do Nart z Radiem ZET: W ten weekend zapraszamy do Czarnego Gronia [SZCZEGÓŁY]
fot. Marta Wołosz

15 – 17 lutego szusujemy po stoku w Czarnym Groniu. Zapraszamy na moc atrakcji, jakie przygotowaliśmy na Twoje przybycie. Sprawdź szczegóły i dowiedz się, gdzie możesz nas spotkać.

W każdy weekend ferii ekipa Radia ZET na czele z Kamilem Noselem szaleje na największych narciarskich stokach w Polsce. W weekend 15.02 – 17.02 zapraszamy na wspólną zabawę do naszego narciarskiego miasteczka, które znajdziesz przy narciarskim stoku położonym głęboko w dolinie Beskidu Małego. Gwarantujemy, że na miejscu nie zaznasz nudy i co najważniejsze przy minusowej temperaturze — nie zmarzniesz! 

Czekamy na was z masą atrakcji, w skład których wchodzą m.in. specjalne testy sprzętu narciarskiego oraz konkursy dla starszych, jak i tych młodszych narciarzy. 

W naszej strefie będziesz mógł ogrzać się ciepłymi napojami oraz pysznymi kanapkami, które przygotowujemy na miejscu. To idealne miejsce do tego, by nabrać sił i zrelaksować się między zjazdami. 

O atmosferę w naszej strefie i o relację na antenie Radia ZET dba mistrz wkręcania — Kamil Nosel. Słuchając jego relacji, stajesz przed szansą na zdobycie nowoczesnego kasku i gogli marki Salomon — sprawdź szczegóły i regulamin .

Dowiedz się więcej o atrakcjach w naszej narciarskiej strefie.

Relacje z naszego miasteczka możesz oglądać w mediach społecznościowych — jesteśmy na Facebook'u Instagramie .