Zamknij

Start do Nart z Radiem ZET: W ten weekend zapraszamy do Kurzej Góry [SZCZEGÓŁY]

Tomasz Pietrzyk
25.01.2018 15:54
Start do Nart z Radiem ZET: W ten weekend zapraszamy do Kurzej Góry [SZCZEGÓŁY]
fot. Radio ZET

Przez cały zeszły weekend bawiliśmy się w Ośrodku Narciarskim na Kurzej Górze. Narciarze mogli liczyć na poczęstunek gorącym napojem oraz przepyszne Panini. Nie zabrakło wspólnej rozgrzewki z Kamilem Noselem przed szaleństwami na stoku. Dla wszystkich, którzy spróbowali swoich sił w konkursach, mieliśmy atrakcyjne narciarskie nagrody. Zapraszamy na relację z Kurzej Góry i jednocześnie zapraszamy w ten weekend do Kurzej Góry. Więcej informacji niżej.

 

W ten weekend z ekipą Start do Nart będziemy w Kurzej Górze. Zapraszamy Was bardzo serdecznie! Nie może Was zabraknąć w naszym radiowym miasteczku. Znajdziecie w nim różne strefy, w których m.in. przetestujecie najnowsze narty marki Atomic i Salomon, odwiedzicie zimowy salon KIA, rozgrzejecie się przed wyjściem na stok, spróbujecie swoich sił w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami oraz osobiście poznacie Kamila Nosela. Ponadto z mobilnego studia Radia ZET zostanie nadany program na żywo. Swoje weekendowe pasmo „Życie jak Marzenie”, prosto z Kurzej Góry poprowadzi Marzena Chełminiak. To doskonała okazja do tego, aby poznać prezenterkę i podpatrzeć, jak od kulis wygląda praca przy powstawaniu radiowego programu.

Jeżeli ciężko jest Wam sobie to wszystko wyobrazić, to zapraszamy na wirtualny spacer po naszym miasteczku. Oprowadza Kamil Nosel :):

Gdzie jeszcze będziemy?

Oto szczegółowy harmonogram:

Kurza Góra 26.01 - 28.01

Szczyrk 2.02 - 4.02

Zieleniec 9.02 - 11.02

Świeradów Zdrój 16.02 - 18.02

Białka Tatrzańska 23.02 -25.02

Po więcej zaglądajcie na nasze profile społecznościowe: Facebook Radia ZET, Facebook Start do Nart, Instagram Radia ZET, Instagram Start do Nart