Start do Nart z Radiem ZET: W ten weekend zapraszamy do Wisły [SZCZEGÓŁY]

Tomasz Pietrzyk
07.02.2019 15:08
Start do Nart z Radiem ZET: W ten weekend zapraszamy do Wisły [SZCZEGÓŁY]
fot. Marta Wołosz

8.02 – 10.02 szusujemy w Wiśle, gdzie będzie można nas spotkać przy narciarskiej stacji Skolnity. Zapraszamy na moc atrakcji, jakie przygotowaliśmy specjalnie na Twoje przybycie.

W każdy weekend ferii ekipa Radia ZET na czele z Kamilem Noselem szaleje na największych narciarskich stokach w Polsce. W weekend 8.02 – 10.02 zapraszamy na wspólną zabawę do naszego narciarskiego miasteczka przy narciarskiej stacji Skolnity. Gwarantujemy, że na miejscu nie zaznasz nudy i co najważniejsze przy minusowej temperaturze — nie zmarzniesz! 

Czekamy na was z masą atrakcji, w skład których wchodzą m.in. specjalne testy sprzętu narciarskiego oraz konkursy dla starszych, jak i młodszych narciarzy. 

W naszej strefie będziesz mógł odpocząć i zrelaksować się między zjazdami, kosztując ciepłych napojów oraz pysznych kanapek, które przygotowujemy na miejscu.

O atmosferę w naszej strefie i o relację na antenie Radia ZET dba mistrz wkręcania — Kamil Nosel. Słuchając jego relacji, stajesz przed szansą na zdobycie nowoczesnego kasku i gogli marki Salomon — sprawdź szczegóły regulamin.

Dowiedz się więcej o atrakcjach w naszej narciarskiej strefie.

Relacje z naszego miasteczka możesz oglądać w mediach społecznościowych — jesteśmy na Facebook'u i Instagramie.