Zamknij

Start do Nart z Radiem ZET: W ten weekend zapraszamy do wspólnej zabawy w Szczyrku [SZCZEGÓŁY]

Tomasz Pietrzyk
02.02.2018 13:30
Start do Nart z Radiem ZET: W ten weekend zapraszamy do wspólnej zabawy w Szczyrku [SZCZEGÓŁY]
fot. Radio ZET

Zapraszamy przez cały weekend (02.02-04.02) do naszego miasteczka Start do Nart, które zawita w Szczyrku. Skrzyczne — stacja dolna. Czekamy na Was z pysznymi, gorącymi kanapkami, gorącą herbatą i innymi atrakcjami. 

W ten weekend z ekipą Start do Nart będziemy w Szczyrku. Zapraszamy Was bardzo serdecznie! Nie może Was zabraknąć w naszym radiowym miasteczku. Znajdziecie w nim różne strefy, w których m.in. przetestujecie najnowsze narty marki Atomic i Salomon, odwiedzicie zimowy salon KIA, rozgrzejecie się przed wyjściem na stok, spróbujecie swoich sił w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami oraz osobiście poznacie Kamila Nosela. Ponadto z mobilnego studia Radia ZET zostanie nadany radiowy program na żywo. Swoje weekendowe pasmo „Życie jak Marzenie” prosto ze Szczyrku poprowadzi Marzena Chełminiak. To doskonała okazja do tego, aby poznać prezenterkę i podpatrzeć, jak od kulis wygląda praca przy powstawaniu radiowego programu.

Jeżeli ciężko jest Wam sobie to wszystko wyobrazić, to zapraszamy na wirtualny spacer po naszym miasteczku. Oprowadza Kamil Nosel :):

P. S. 

Na filmiku zaprezentowane jest miasteczko, które stało na Kurzej Górze.

Gdzie jeszcze będziemy?

Oto szczegółowy harmonogram:

Kurza Góra 26.01 - 28.01

Szczyrk 2.02 - 4.02

Zieleniec 9.02 - 11.02

Świeradów Zdrój 16.02 - 18.02

Białka Tatrzańska 23.02 -25.02

Po więcej zaglądajcie na nasze profile społecznościowe: Facebook Radia ZETFacebook Start do NartInstagram Radia ZETInstagram Start do Nart