Zamknij

Start do Nart z Radiem ZET: W weekend 14-16 lutego zapraszamy do Krynicy-Zdrój [SZCZEGÓŁY]

Tomasz Pietrzyk
13.02.2020 11:06
Start do Nart z Radiem ZET: W weekend 14-16 lutego zapraszamy do Krynicy-Zdrój [SZCZEGÓŁY]
fot. Radio ZET

W weekend 14-16 lutego zapraszamy do Krynicy-Zdrój na wspólne szusowanie w rodzinnej atmosferze. Sprawdź, gdzie nas spotkać i jakie atrakcje przygotowaliśmy na Wasze przybycie.

Start do Nart w Krynicy-Zdrój [SZCZEGÓŁY]

Krynica-Zdrój w weekend 14-16 lutego zostanie zdominowany przez narciarskie szaleństwo przy Sile Muzyki od Radia ZET. Od piątku do niedzieli będziecie mogli nas spotkać przy narciarskiej stacji Słotwiny Arena - tam stanie nasze czerwone, radiowe miasteczko. Znajdziesz w nim masę atrakcji. Przygotowaliśmy coś specjalnego - zarówno dla starszych, jak i młodszych narciarzy. Na miejscu będziecie mogli m.in. przetestować najnowszy sprzęt narciarski oraz wziąć udział w konkursach w których do wygrania będą radiowe i narciarskie gadżety. 

Warto dodać, że do naszej strefy warto zajrzeć, by zorganizować czas na odpoczynek. Między zjazdami zregenerujesz się kosztując ciepłej herbatki lub sięgając po przekąski w postaci słodkich wafelków lub odpowiednio słonego popcornu. W Krynicy o atmosferę zadba gospodarz dziennego pasma "Siła Muzyki" Michał Korościel.

Na wspólną zabawę zapraszamy  w godzinach 10:00 - 15:00 . Co ważne — dni, w których warunki atmosferyczne wykluczą możliwość bezpiecznej zabawy, godziny funkcjonowania naszego miasteczka mogą ulec zmianie. Bezpieczeństwo przede wszystkim.

Start do Nart 2020 [DATY, MIASTA] 

Radio ZET od 17 stycznia do 23 lutego 2020 roku — w każdy weekend ferii odwiedzi największe stoki narciarskie w Polsce. W tym roku będziecie mogli jeszcze spotkać nas w następujących lokalizacjach:

  • 21-23 lutego Białka Tatrzańska

To, co będzie się działo na stokach, będziemy na bieżąco relacjonować na antenie Radia ZET oraz na naszym Instagramie i Facebooku. Do zobaczenia na stoku!