Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Start do Nart z Radiem ZET: W weekend 24-26 stycznia zapraszamy do Wisły [SZCZEGÓŁY]

24.01.2020 13:01

W weekend 24-26 stycznia szusujemy w Wiśle, gdzie będzie można spotkać nas przy stacji narciarskiej rodziny Cieńków. Zapraszamy na moc narciarskich atrakcji!

Start do Nart w Wiśle 2020 fot. Materiały prasowe

Start do Nart w Wiśle [SZCZEGÓŁY]

Wisła w weekend 24-26 stycznia zostanie zdominowana przez narciarskie szaleństwo przy Sile Muzyki od Radia ZET. Będziecie mogli nas spotkać przy narciarskiej stacji rodziny Cieńków. Czekamy na was z masą atrakcji, w skład których wchodzą m.in. specjalne testy najnowszego sprzętu narciarskiego, konkursy dla starszych, jak i młodszych narciarzy.  

W naszej strefie będziesz mógł odpowiednio odpocząć między zjazdami, kosztując ciepłej oraz pysznych kanapek, które przygotowujemy na miejscu. O atmosferę w naszej strefie i o relację na antenie Radia ZET zadba mistrz wkręcania Polaków — Kamil Nosel. Na wspólną zabawę zapraszamy w piątki, soboty i niedzielę  w godzinach 10:00 - 15:00 . Co ważne — dni, w których warunki atmosferyczne wykluczą możliwość bezpiecznej zabawy, godziny funkcjonowania naszego miasteczka mogą ulec zmianie. Bezpieczeństwo przede wszystkim.

Start do Nart 2020 [DATY, MIASTA] 

Radio ZET od 17 stycznia do 23 lutego 2020 roku — w każdy weekend ferii odwiedzi największe stoki narciarskie w Polsce. W tym roku będziemy mogli spotkać się z nami w następujących lokalizacjach:

  • 24-26 stycznia Wisła
  • 31 stycznia-2 lutego Szczyrk
  • 7-9 lutego Czarny Groń
  • 14-16 lutego Krynica Górska
  • 21-23 lutego Białka Tatrzańska

To, co będzie się działo na stokach, będziemy na bieżąco relacjonować na antenie Radia ZET oraz na naszym Instagramie i Facebooku. Do zobaczenia na stoku!

Oceń