Zamknij

Start do Nart z Radiem ZET: Wtorek nasi słuchacze spędzili na Planai [WIDEO]

Tomasz Pietrzyk
06.12.2017 15:33
Start do Nart z Radiem ZET: Wtorek nasi słuchacze spędzili na Planai [WIDEO]
fot. facebook.com/StartDoNart

Nawet mgła nie straszna narciarzom, którzy dzielnie radzili sobie na Planai (1906 m). Wymagająca góra nie sprawiała uczestnikom problemów a brak górskich widoków rekompensowały świetne nastroje. Poza tym widać jak forma zawodników obu drużyn rośnie.

 

To już drugi dzień na nartach, kolejne kilka godzin spędzone na stokach, dlatego popołudniu była okazja rozluźnić nadwyrężone mięśnie. Narciarze podzieleni na dwie grupy ćwiczyli pod okiem fizjoterapeuty Michała Adamczyka z łódzkiej kliniki OrtoMedSport. Używając specjalistycznych rolerów wykonywali proste ćwiczenia. Był też automasaż na rolerach, a na końcu poczucie lekkości i jeszcze większa ochota by z nowymi siłami znowu zapiąć narty i stanąć na szczycie Hauser Kaibling (2015 m). Narciarska poprzeczka idzie w górę, bo to najwyższy szczyt, na którym uczestnicy „Start do nart” będą mieli okazję szusować.

Emocje zapowiadają się na środowy wieczór, wtedy odbędzie się losowanie numerów startowych. Wielki finał tuż, tuż. W czwartek pojedynek dwóch radiowych drużyn Agnieszki Kołodziejskiej i Damiana Michałowskiego.