Zamknij

Start do Nart z Radiem ZET: Zobacz, jak wspólnie z Wami bawiliśmy się w Szczyrku [WIDEO]

Tomasz Pietrzyk
05.02.2018 10:24
Start do Nart z Radiem ZET: Zobacz, jak wspólnie z Wami bawiliśmy się w Szczyrku [WIDEO]
fot. Radio ZET

Przez cały weekend ekipa Start do Nart na czele z Wami, Marzeną Chełminiak i Kamilem Noselem bawiła się w Szczyrku. Przygotowaliśmy specjalną relację wideo z naszych wspólnych weekendowych wrażeń. Obejrzyjcie i sprawdźcie, gdzie jeszcze zatrzymamy się tej zimy.

 

Jak sami widzicie, w naszym radiowym miasteczku mogliście znaleźć różne strefy, w których m.in. można było przetestować najnowsze narty, rozgrzać się gorącą herbatą i przepyszną bagietką przed wejściem na stok, a także spróbować swoich sił w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami oraz osobiście poznać Kamila Nosela.

Ponadto z mobilnego studia Radia ZET zostanie nadany radiowy program na żywo. Swoje weekendowe pasmo „Życie jak Marzenie” prosto ze Szczyrku poprowadzi Marzena Chełminiak. To doskonała okazja do tego, aby poznać prezenterkę i podpatrzeć, jak od kulis wygląda praca przy powstawaniu radiowego programu.

Gdzie jeszcze będziemy?

Oto szczegółowy harmonogram:

Zieleniec 9.02 - 11.02

Świeradów Zdrój 16.02 - 18.02

Białka Tatrzańska 23.02 -25.02

Po więcej zaglądajcie na nasze profile społecznościowe: Facebook Radia ZETFacebook Start do NartInstagram Radia ZETInstagram Start do Nart

Doskonałym dowodem do śledzenia nas w mediach społecznościowy jest wirtualny na spacer po zaśnieżonych stokach Szczyrku. Obraz w 360°! Takie atrakcje tylko podczas akcji Radia ZET :)