Zamknij

Start do Nart z Radiem ZET: Zobacz relację z białego szaleństwa na Kurzej Górze [WIDEO]

Tomasz Pietrzyk
28.01.2018 21:49
Start do Nart z Radiem ZET: Zobacz relację z białego szaleństwa na Kurzej Górze [WIDEO]
fot. Radio ZET

Przez cały weekend bawiliśmy się w Ośrodku Narciarskim Kurza Góra. W naszym miasteczku mogliście znaleźć różne strefy, w których mogliście przetestować najnowsze narty, odwiedzić zimowy salon KIA, rozgrzać się przed wyjściem na stok gorącą herbatą i pyszną kanapką, a także spróbować swoich sił w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami oraz osobiście poznać Kamila Nosela i zobaczyć, jak powstaje radiowy program od kuchni.

 

Na Kurzej Górze, prosto z mobilnego studia Radia ZET, nadawany był program Marzeny Chełminiak "Życie jak Marzenie".

Jeżeli zastanawiacie się, skąd na Kurzej Górze śnieg, to spokojnie, już tłumaczymy. W tym sezonie na terenie ośrodka została uruchomiona największa w Europie fabryka śniegu, która umożliwia naśnieżenia obiektu niezależnie od warunków atmosferycznych. Za jej uruchomienie był odpowiedzialny Geir Olsen, olimpijski ekspert ds. naśnieżania, który dbał m.in. o przygotowanie tras narciarskich podczas zimowych igrzysk olimpijskich w Soczi. 

 

Zresztą! Zobaczcie to wszystko na własne oczy, niezależnie od pory w której czytasz ten artykuł. Zapraszamy na wirtualny spacer 360° po naszym miasteczku.

W przyszły weekend (2-4.02) zapraszamy do Szczyrku!