Zamknij

Start do Nart z Radiem ZET. Zapraszamy na weekend narciarskiego szaleństwa do Zieleńca [SZCZEGÓŁY]

Tomasz Pietrzyk
30.01.2019 16:20
Start do Nart z Radiem ZET. Zapraszamy na weekend narciarskiego szaleństwa do Zieleńca [SZCZEGÓŁY]
fot. Marta Wołosz

Radio ZET przez cały okres trwania ferii zimowych jeździ po Polsce i odwiedza największe narciarskie stoki. W pierwszy weekend lutego zapraszamy na wspólną zabawę do Zieleńca. Sprawdź, gdzie nas spotkać i jakie atrakcje przygotowaliśmy na Twoje przybycie.

Start do Nart w Zieleńcu:

W każdy weekend ferii ekipa Radia ZET i Start do Nart na czele z Kamilem Noselem szaleje na największych narciarskich stokach w Polsce. Odwiedzając nasze narciarskie miasteczko, nie zaznasz nudy i co najważniejsze — nie zmarzniesz! 

Gdzie byśmy nie byli, to na miejscu zawsze czekamy na was z masą atrakcji, w skład których wchodzą m.in. specjalne testy sprzętu narciarskiego, czy konkursy zarówno dla tych starszych, jak i młodszych narciarzy. 

W naszej strefie będziesz mógł odpocząć i zrelaksować się między zjazdami i kosztując nieodpłatnie ciepłych napoi oraz pysznych kanapek przygotowywanych na miejscu.

O atmosferę w naszej strefie i o relację na antenie Radia ZET dba mistrz wkręcania — Kamil Nosel. Słuchając ich stajesz przed szansą na zdobycie nowoczesnego kasku i gogli marki Salomon - sprawdź szczegółyregulamin.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW O ATRAKCJACH w naszej narciarskiej strefie.