Zamknij

Startują letnie koncerty „Siła Muzyki Radia ZET”. Pierwszy już 21 lipca w Siemiatyczach [WSTĘP DARMOWY]

Tomasz Pietrzyk
15.07.2019 13:19
Letnie koncerty Radia ZET - Siemiatycze i Uniejów
fot. Radio ZET

Radio ZET zaprasza na dwa letnie koncerty pod hasłem „Siła Muzyki Radia ZET”. W trakcie tegorocznego lata na naszej scenie pojawią się m.in. Kasia Cerekwicka, Natalia Szroeder, Muniek Staszczyk, Baranovski czy Szymon Chodyniecki. Pierwszy koncert odbędzie się w niedziele, 21 lipca w Siemiatyczach. Start o godz. 16:30. Wstęp na imprezę jest darmowy.

Letnie koncerty „Siła Muzyki Radia ZET”

Startuje wakacyjna trasa koncertowa Radia ZET. Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe koncerty pod hasłem „Siła Muzyki Radia ZET”, które odbędą się w dwóch polskich miastach - Siemiatyczach (21.07) i Uniejowie. Na naszej scenie nie zabraknie gwiazd polskiej muzyki. Podczas koncertów zgromadzona publiczność może także liczyć na wspólną zabawę z prezenterami Radia ZET - Kamilem Noselem i Damianem Michałowskim.

Pierwszy koncert w ramach letniej trasy Radia ZET odbędzie się już 21 lipca na terenach rekreacyjnych przy ul. Grodzieńskiej w Siemiatyczach. Zabawę poprowadzi duet prezenterów Radia ZET - Kamil Nosel i Damian Michałowski. Na Siemiatyckiej scenie pojawią się: Kasia Cerekwicka, Baranovski, Szymon Chodyniecki, zespół Impacto i lokalni artyści. Start koncertu o godz. 16:30.

euro-zet---baner-930x520pix

Koncert „Siła Muzyki Radia ZET” w Uniejowie

Siemiatycze to nie ostatni przystanek na mapie letnich koncertów Radia ZET. Siłę muzyki Radia ZET będą mieli okazję poczuć także mieszkańcy Uniejowa. 21 września 2019 na scenie specjalnie dla wszystkich fanów pojawią się Lady Pank, Kult, Krzysztof Cugowski oraz zespół Impacto. Wszyscy, którzy przybędą na wydarzenie będą mieli też szansę spotkać prezenterów Radia ZET, którzy poprowadzą koncert. Nie zabraknie oczywiście konkursów z nagrodami!

Do zobaczenia! Niech Siła Muzyki będzie z Wami. 

AKUTALIZACJA! Muniek Staszczyk w szpitalu. Koncerty lidera T.Love odwołane

Muniek Staszczyk trafił do szpitala podczas pobytu w Londynie. Oficjalny komunikat w tej sprawie pojawił się w środę na profilu facebookowym zespołu T.Love. W związku z problemami zdrowotnymi najbliższe koncerty Muńka Staszczyka zostały odwołane. Oznacza to, że w Uniejowie podczas koncertu Radia ZET również nie zobaczymy gwiazdora kultowego zespołu T.Love.

Muniek Staszczyk, lider zespołu T.Love podczas krótkiego pobytu w Londynie z powodu nagłej choroby trafił do miejscowego szpitala, gdzie jest poddawany leczeniu. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Jednak z uwagi na stan zdrowia artysty jesteśmy zmuszeni do odwołania najbliższych koncertów — czytamy w oficjalnym komunikacie menadżera na Facebooku.