Zamknij

Świąteczne Granie z Kubą 2017 sukcesem! Byliśmy tam i mamy dla Was relację

Tomasz Pietrzyk
29.12.2017 23:31
Świąteczne Granie z Kubą 2017 sukcesem! Byliśmy tam i mamy dla Was relację
fot. Kamil Woldański

II edycja Świątecznego Grania z Kubą za nami! Byliśmy tam obecni i przygotowaliśmy dla Was relację z tego pięknego wydarzenia, które zorganizowane została przez naszego reprezentanta oraz jego Fundację "Ludzki Gest".

Na wstępie od razu napiszemy, że w tym roku drużyna naszego kadrowicza nie zdobyła tytułu. W finale zagrały ze sobą czerwoni (Drużyna m.in. rapera O.S.T.R.) z zielonymi (drużyna Kuby Błaszczykowskiego). Rozstrzygnięcie przyniosły dopiero rzuty karne. 

Całkowity dochód z biletów w postaci cegiełek przekazany zostanie na potrzeby podopiecznych Fundacji „Ludzki Gest”, której głównym celem jest pomoc chorym dzieciom poprzez finansowanie leczenia, zakup sprzętu rehabilitacyjnego oraz innych środków potrzebnych w ich trudnej sytuacji zdrowotnej.

Fundacja pomaga także w realizacji marzeń dzieci i młodzieży będących w trudnej sytuacji materialnej i ma na swoim koncie wsparcie wielu osób, którym pomogła rozwinąć swoje pasje i zainteresowania.    

O cenne gole dla podopiecznych fundacji walczyli m.in. Joanna Jędrzejczyk, Ireneusz Bieleninik, Jerzy Brzęczek, Artur Siódmiak, Paweł Małaszyński, Anna Wyszkoni, Piotr Gruszka, Kajetan Kajetanowicz, Liber, Kamil Wilczek, Tomasz Iwan i wielu innych.

Natomiast druga odsłona tego pięknego wydarzenia, to koncert uznanych artystów polskiej sceny hiphopowej. Zagrali m.in.: Eldo, O.S.T.R., KAEN, Kali. 

„Świąteczne Granie z Kubą” to idealna propozycja dla rodzin i zarazem doskonała okazja do uzyskania zdjęć z gwiazdami i zdobycie ich autografów.