Zamknij

Świąteczny Konwój Radia ZET 22 i 23 grudnia zatrzyma się w Szczyrku

Tomasz Pietrzyk
21.12.2017 11:46
Świąteczny Konwój Radia ZET 22 i 23 grudnia zatrzyma się w Szczyrku
fot. itszczyrk

Świąteczny Konwój Radia ZET właśnie wyrusza w drogę. Już jutro i w sobotę od godz. 9:00 jesteśmy w Szczyrku - stolicy polskiego narciarstwa - tam, gdzie znajdują się najdłuższe trasy w Polsce. Aż 40 kilometrów białego szaleństwa! Spotykamy się pod Gondolą w Ośrodku Narciarskim Szczyrk Mountain Resort. Przybywajcie również po piękne bombki od Radia ZET i wybijane pamiątkowe monety. Będą listy do Świętego Mikołaja i kartki z Foto Budki. Zapraszamy!

W Szczyrku na mieszkańców czekać będą liczne konkursy i animacje w specjalnie dla nich przygotowanym Świątecznym Studiu Radia ZET. Będzie można otrzymać bombki choinkowe, wysłać tradycyjną kartkę świąteczną, czy wybić pamiątkowy medal. Nie zabraknie też lokalnych atrakcji zorganizowanych przez miasto.

Dołącz do wydarzenia na Facebook'u

Małym przedsmakiem tego, co będzie działo się w Szczyrku jest relacja wideo z wizyty Świątecznego Konwoju w Olsztynie - trzeciego przystanku Świątecznego Konwoju Radia ZET.

Załoga Świątecznego Konwoju Radia ZET zawita do Szczyrku 22 i 23 grudnia. To tam zakończy swoje tegoroczne, świąteczne wojaże.

Z każdego odwiedzanego miejsca udostępniamy specjalne reporterskie relacje, których możecie posłuchać na antenie Radia ZET, a filmy i zdjęcia z akcji udostępniamy w serwisach społecznościowych i na portalu radiozet.pl.