Świąteczny Konwój Radia ZET rusza w Polskę! Pierwszy przystanek - Zamość [SZCZEGÓŁY]

Tomasz Pietrzyk
28.11.2017 13:21
Świąteczny Konwój Radia ZET rusza w Polskę! Pierwszy przystanek - Zamość [SZCZEGÓŁY]
fot. portalzamojski.pl

Świąteczny Konwój to impreza Radia ZET, która wprowadzi świąteczną atmosferę na rynki miast w całej Polsce! Miasteczka wypełnione muzyką, iluminacją świetlną, świątecznymi konkursami i zabawami zapewnią gościom iście świąteczną rozrywkę, która będzie idealnym przedsmakiem Świąt Bożego Narodzenia. Zawitamy w Zamościu.

Nasi goście będą mieli okazję spędzić czas w Strefie Mikołaja, w której będziemy rozdawać upominki oraz gdzie będzie można zrobić sobie zdjęcie ze św. Mikołajem, co będzie stanowić unikatowe doświadczenie, nie tylko dla najmłodszych uczestników. Oprócz tego za pośrednictwem Radia ZET będzie można wysłać życzenia świąteczne do najbliższych, czy też listy do Św. Mikołaja za pomocą helowych balonów, wypuszczanych w niebo.

W centralnym punkcie każdego miasteczka mieszkańcy będą mogli wziąć udział w konkursach i animacjach w specjalnie dla nich przygotowanym w Świątecznym Studiu Radia ZET.

Fotobudka, w której będzie można można stworzyć kartkę pocztową z własnym zdjęciem czy mikołajowe riksze podwożące mieszkańców do miasteczka to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na uczestników.

Świąteczny konwój zawita na rynki następujących miast:

- 1-2 grudnia będziemy w Zamościu

- 9-10 grudnia w Ustroniu

- 16-17 grudnia w Olsztynie

- a cykl imprez zakończymy w jednej ze stolic narciarstwa – Szczyrku (22-23 grudnia).

Oprócz aktywacji stworzonych przez nas na uczestników będą czekały lokalne atrakcje, towarzyszące naszym eventom.

W Zamościu w centrum miasta stanie malowniczy ogród, który po zmroku zachwyci przybyłych świetlno-muzycznym spektaklem. Ogród o powierzchni 2400 m2 umożliwi mieszkańcom spacer pośród świetlistych tuneli i rozświetlonych krzewów przy akompaniamencie muzyki klasycznej. Mieszkańców urzeknie kompozycja 200 tys. punktów świetlnych, które zużywają jedynie tyle prądu, co wypieczenie 8 świątecznych makowców.

Na Ustrońskim Jarmarku Świątecznym, trwającym od 9 grudnia, przeniesiemy się do klimatycznego miasteczka, w którym przywita nas zapach świąt, rodzimy folklor oraz pokazy rękodzielnicze. Przechadzając się wokół stoisk i kramów będziemy mogli wspólnie kolędować, brać udział w warsztatach takich jak: wspólne wykonywanie ekologicznych ozdób świątecznych oraz pobawić się w rytmie kapeli i zespołów góralskich m.in. Estrada Regionalna Równica, Estrada Ludowa Czantoria, zespoły MISTIC, Karolina Kidoń z gośćmi i wiele innych.

14-17 grudnia Olsztyn zamieni się w kolorowy i magiczny Jarmark Świąteczny, na którym będzie można kupić świąteczne prezenty w licznych straganach z rękodziełem, przysmakami czy ozdobami świątecznymi. Na gości czekają m.in. takie atrakcje jak : wizytwa św. Mikołaja z Rovaniemi, przejazd zabytkową kolejką oraz zabawa na karuzeli weneckiej.

Zwieńczeniem świątecznego Konwoju Radia Zet będzie impreza w stolicy narciarstwa - Szczyrku, gdzie na gości będzie czekać ponad 40 km tras narciarskich i świetne warunki do uprawiania białego szaleństwa. Przybyli będą mogli skorzystać ze wspólnego skipassa, gwarantującego 8 km. oświetlonych tras, nowoczesne naśnieżanie, apres ski i przepustowość wyciągów ponad 22000 os./h w 3 ośrodkach: Beskid Sport Arena,  Centralny Ośrodek Sportu (kolej linowa na Skrzyczne) oraz Szczyrk Mountain Resort. To właśnie w Szczyrku przy okazji Świątecznego Konwoju będzie można oddać się białemu szaleństwu na najdłuższych trasach w Polsce.

Zapraszamy na Świąteczny Konwój Radia ZET, który zapewni odbiorcom świąteczną rozrywkę w urokliwych miasteczkach Polski, aktywizując lokalną społeczność oraz otwierając przed nią największe atuty w postaci lokalnych atrakcji, rodzimej kuchni i infrastruktury, zapewniającej rozrywkę na najwyższym poziomie.