Zamknij

Świąteczny Konwój Radia ZET rusza w Polskę! Pierwszy przystanek - Zamość [SZCZEGÓŁY]

Tomasz Pietrzyk
30.11.2018 11:10
Świąteczny Konwój Radia ZET rusza w Polskę! Pierwszy przystanek - Zamość [SZCZEGÓŁY]
fot. Radio ZET

Świąteczny Konwój Radia ZET na czele z Kamilem Noselem ponownie zawita w Zamościu, by w pierwszy weekend grudnia hucznie przywitać zimę. Na Rynku Wielkim przygotowaliśmy dla Was masę atrakcji.  

 

Świąteczny Konwój Radia ZET to impreza, która wprowadzi świąteczną atmosferę na rynkach miast w całej Polsce! Miasteczka wypełnione muzyką, iluminacją świetlną, świątecznymi konkursami i zabawami zapewnią odwiedzającym iście świąteczną rozrywkę, która będzie idealnym przedsmakiem Świąt Bożego Narodzenia. Naszą świąteczną trasę ponownie jak przed rokiem zainaugurujemy w Zamościu.

Atrakcje, jakie będą na Was czekać w naszej strefie: 

- mennica monet świątecznych

- karaoke

- świąteczne kartki z foto-budki

- koło fortuny z nagrodami od Radia ZET

Do Świątecznego Konwoju przyłącza się marka Wawel, która na Rynku Wielkim postawi swój truck z pysznymi słodyczami oraz Szczyrkowski Ośrodek Narciarski SZON - który wystawi swoją narciarską strefę. Tu na narciarskich trenażerach będzie można solidnie przygotować się do sezonu i wygrać narciarskie karnety. 

Ponadto na zamojskim rynku odbędzie się świąteczny jarmark, podczas którego będzie świąteczne gotowanie, disco lodowisko i stanie główna atrakcja - wspólnymi siłami przygotujemy rzeźbę lodową, która będzie odmierzać czas do nowego roku. 

Partnerem Świątecznego Konwoju Radia ZET jest Multidekor, który swoim światłem przemienia miasta i galerie handlowe w całej Polsce, tworząc pełną magii bajkową atmosferę.