Zamknij

Świąteczny Konwój Radia ZET ruszył w Polskę. Zobacz, jak bawiliśmy się w Zamościu i sprawdź gdzie będziemy w przyszły weekend [WIDEO]

Tomasz Pietrzyk
03.12.2017 19:34
Świąteczny Konwój Radia ZET ruszył w Polskę. Zobacz, jak bawiliśmy się w Zamościu i sprawdź gdzie będziemy w przyszły weekend [WIDEO]
fot. Radio ZET

1 grudnia w Zamościu rozpoczęła się trasa Świątecznego Konwoju Radia ZET. To tam, na Rynku Wielkim rozstawiliśmy swoje miasteczko, w którym czekała na Was masa atrakcji i duża dawka dobrego humoru od samego Kamila Nosela. Jak było? Sami zobaczcie! Zapraszamy do obejrzenia relacji. 

 

Świąteczny Konwój Radia ZET na czele z Kamilem Noselem 1 grudnia zawitał do Zamościa, gdzie na Wielkim Rynku rozstawiliśmy specjalne miasteczko. Mieliście okazję, aby spędzić czas w specjalnej Strefie Mikołaja, w której można było otrzymać bombkę Radia ZET oraz masę innych upominków. Oprócz tego za pośrednictwem Radia ZET można było wysłać życzenia świąteczne do swoich najbliższych, a także listy do Św. Mikołaja za pomocą helowych balonów, wypuszczanych w niebo.

W centralnym punkcie każdego miasteczka mieszkańcy mogli wziąć udział w konkursach i animacjach w specjalnie dla nich przygotowanym w Świątecznym Studiu Radia ZET.

Była też Fotobudka, w której można było stworzyć kartkę pocztową z własnym zdjęciem. Oprócz tego czekały na Was mikołajowe riksze, które podwoziły mieszkańców do naszego miasteczka.

Świąteczny konwój zawita na rynki następujących miast:

- 9-10 grudnia w Ustroniu

- 16-17 grudnia w Olsztynie

- a cykl imprez zakończymy w jednej ze stolic narciarstwa – Szczyrku (22-23 grudnia).

W piątkowy wieczór miało miejsce oficjalne włączenie świątecznych iluminacji. O godz. 18:00 Kamil Nosel wraz z Prezydentem Zamościa Andrzejem Wnukiem uroczyście rozświetlili Rynek Wielki w Zamościu. Ceremonię można było oglądać na żywo na naszym Facebook'u.

Z ciekawostek dodamy, że na kompozycję Świetlnego Ogrodu o wymiarach ok. 80 m x 30 m składa się aż 200 tysięcy punktów świetlnych. Ciekawostką jest zużycie prądu. Bowiem Świetlny Ogród zużywa jedynie 18 kW/h, czyli tyle, co potrzeba do upieczenia 8 smakowitych świątecznych makowców :).