Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Świąteczny Konwój Radia ZET w Ustroniu 22 i 23 grudnia [SZCZEGÓŁY]

19.12.2018 15:02

Świąteczny Konwój Radia ZET na czele z Kamilem Noselem na koniec swojej przedświątecznej trasy zatrzyma się w Ustroniu. Świąteczne studio Radia ZET ze swoimi atrakcjami stanie na ustrońskim rynku. 

Zapraszamy do Olsztyna!

Świąteczny Konwój Radia ZET to impreza, która wprowadza świąteczną atmosferę na rynkach miast w całej Polsce!

Radio ZET zakończy trasę swojego Świątecznego Konwoju w Ustroniu, gdzie stanie na tamtejszym rynku. Wszystko po to, aby wypełnić to piękne miasto muzyką, świetlną iluminacją a świątecznymi konkursami i zabawami rozgrzać całe rodziny.

Wszystkim odwiedzającym zapewniamy iście świąteczną rozrywkę, która będzie idealnym przedsmakiem nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Co, gdzie i kiedy?

Spotykamy się na ustrońskim rynku 22-23 grudnia w sobotę (12:00 - 19:00) oraz w niedzielę (10:00-17:00). Na miejscu będzie można pobujać się do największych świątecznych przebojów oraz zaśpiewać je wspólnie na świątecznym karaoke.

Ponadto przy użyciu foto-budki będzie można stworzyć własne, spersonalizowane kartki świąteczne, wykuć świąteczne monety, wziąć udział w konkursach z nagrodami, zdobyć piękne bombki od Radia ZET na choinkę i skosztować przepysznych słodkości od marki Wawel.

konwoj radia zet_Obszar roboczy 1

Źródło: ustron.pl

Szczyrkowski Ośrodek Narciarski Szczyrk Mountain Resort dołącza do wspólnej zabawy. W ich strefie przy pomocy narciarskich trenażerów będzie można przygotować się do sezonu i wygrać cenne, narciarskie karnety.

Dodajmy, że partnerem Świątecznego Konwoju Radia ZET jest Multidekor, który swoim światłem przemienia miasta i galerie handlowe w całej Polsce, tworząc pełną magii bajkową atmosferę. 

Słuchaj relacji Kamila Nosela i obserwuj nas na Instagramie i Facebook'u. Zapraszamy!

Oceń