Zamknij

Świąteczny Konwój Radia ZET w magicznym Ustroniu: Zobacz, jak rozświetliliśmy Świąteczny Jarmark Ustroński [WIDEO]

Tomasz Pietrzyk
11.12.2017 11:56
Świąteczny Konwój Radia ZET w magicznym Ustroniu: Zobacz, jak rozświetliliśmy Świąteczny Jarmark Ustroński [WIDEO]
fot. facebook.com/Ustron

9 i 10 grudnia Świąteczny Konwój Radia ZET zawitał do Ustronia. Na mieszkańców czekały liczne konkursy i animacje w specjalnym Świątecznym Studiu Radia ZET. Na Jarmarku można było otrzymać bombki choinkowe, wysłać tradycyjną kartkę świąteczną oraz wybić pamiątkowy medal. Na miejscu nie zabrakło lokalnych atrakcji zorganizowanych przez miasto. 

 

Zapraszamy także na podróż w czasie i cofnięcie się poprzez obejrzenie Facebookowej transmisji na żywo do klimatycznego miasteczka, w którym ponownie przywita Cię zapach świąt, rodzimy folklor oraz pokazy artystyczne. 

Jak widać w pełnej, prawie dwugodzinnej relacji, w Ustroniu mogliśmy wspólnie kolędować, brać udział w warsztatach takich jak: wspólne wykonywanie ekologicznych ozdób świątecznych oraz pobawić się w rytmie kapeli i zespołów góralskich.

W przyszły weekend (15-16 grudnia) Świąteczny Konwój Radia ZET zamelduje się w Olsztynie. 

Od 14 do 17 grudnia Olsztyn zamieni się w kolorowy i magiczny Jarmark Świąteczny, na którym będzie można kupić świąteczne prezenty na licznych straganach z rękodziełem, przysmakami czy ozdobami świątecznymi. Na gości czekają m.in. takie atrakcje jak: wizyta Św. Mikołaja z Rovaniemi, przejazd zabytkową kolejką oraz zabawa na karuzeli weneckiej.

Dołącz do wydarzenia na Facebook'u