Świąteczny Konwój Radia ZET zatrzyma się w Olsztynie [SZCZEGÓŁY]

Tomasz Pietrzyk
11.12.2018 12:09
Świąteczny Konwój Radia ZET zatrzyma się w Olsztynie [SZCZEGÓŁY]
fot. Radio ZET

Świąteczny Konwój Radia ZET na czele z Kamilem Noselem identycznie jak przed rokiem zawita do Olsztyna. Świąteczne studio Radia ZET stanie na IX Warmińskim Jarmarku Świątecznym. Sprawdź szczegóły.

Zapraszamy do Olsztyna!

Świąteczny Konwój Radia ZET to impreza, która wprowadza świąteczną atmosferę na rynkach miast w całej Polsce!

Tym razem, ekipa Radia ZET zawita do Olsztyna, gdzie zagości na IX Warmińskim Jarmarku Świątecznym. Wszystko po to, aby wypełnić to piękne miasto muzyką, świetlną iluminacją oraz świątecznymi konkursami i zabawami. Wszystkim odwiedzającym zapewniamy iście świąteczną rozrywkę, która będzie idealnym przedsmakiem nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Co, gdzie i kiedy?

Spotykamy się na Olsztyńskiej Starówce 15-16 grudnia w godz. 12-19 w sb. oraz w nd. w godz. 10-17. Na miejscu będzie można pobujać się do największych świątecznych przebojów oraz zaśpiewać je wspólnie podczas świątecznego karaoke.

Ponadto przy użyciu foto-budki będzie można stworzyć własne, spersonalizowane kartki świąteczne, wykuć świąteczne monety, wziąć udział w konkursach z nagrodami, zdobyć piękne bombki od Radia ZET na choinkę i skosztować przepysznych słodkości od marki Wawel.

Szczyrkowski Ośrodek Narciarski Szczyrk Mountain Resort dołącza do wspólnej zabawy. W ich strefie przy pomocy narciarskich trenażerów będzie można przygotować się do sezonu i wygrać cenne, narciarskie karnety.

Dodajmy, że partnerem Świątecznego Konwoju Radia ZET jest Multidekor, który swoim światłem przemienia miasta i galerie handlowe w całej Polsce, tworząc pełną magii bajkową atmosferę. 

Ostatni przystanek Świątecznego Konwoju już w następny weekend w Ustroniu na Rynku (22-23 grudnia). Słuchaj relacji i obserwuj nas na Facebook'u oraz Instagramie.

Zapraszamy!